Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Upozornění na celodenní událost

t.prochazka (125)|24.5.2007 19:57
WM6 má jednu velice nepříjemnou vlasnost. Když u někoho nastavím datum narození, sám mi do kalendáře přidá že má dotyčný narozeniny. To je OK, ale problém je v tom, že automaticky nastaví upozornění 15 minut předem, což je v tomto případě znamená že se alarm ozve v 23:45, což je extrémně nepříjemná záležitost. Nejde to něak změnit?

Zatím jsem zkusil ručně změnit upozornění na den předem, ale obávám se že mě to vzbudí o půlnoci den předem. Nejlepší by bylo, kdyby šlo veškeré upozornění na události v kalendáři zakázat v době kteoru si určím. Samozřejmě až na budík.
kubisz (1054)|24.5.2007 20:48
pokud si v kalendari nastavite (menu-nastaveni) upozornovany na "zadne", tak default bude zadne a u udalosti, na ktere chcete byt upozornen, musite zvolit casovy udaj...
t.prochazka (125)|29.5.2007 08:35
Díky za odpověď, asi bude tohle nejlepší.
daec (40)|26.6.2007 09:02
Zjistil jsem, že to nejsou přímo WM (mám teda WM5, ne WM6), ale Outlook při synchronizaci. Měl jsem naprosto stejný problém, zkoušel jsem ho stejně opravit. Stále mi to k novým kontaktům dávalo upozornění na narozeniny. Ale ne WM samy od sebe, ale Outlook při synchronizaci. Nejpohodlnější je přímo v Outlooku myší u všech připomínek odklikat ty zvonečky (vpravo na obrazovce). Zkoušel jsem zvonění vypínat jednotlivě u každé položky přímo na PDA a strávil jsem s tím půl života.