Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC S310 a (ne)nainstalované programy

fr33k_ce4you (1)|24.5.2007 12:38
Ahoj. Mám nově HTC S310 s Windows Mobile 5. Instaloval jsem pár programů (přes ActiveSync), některé se mi podařilo v telefonu najít ve složce hry, některé ve složce Příslušenství, ale zbytek nainstalovaných programů nemůžu nikde najít. Jsem začátečník a někde jsem četl, že by snad měla být v systému nějaká složka "Programy", podobně jako na PC. Bohužel nic takového v telefonu nemám. Může mi někdo poradit, co je špatně? Děkuji.
Chrono Leggionaire (187)|24.5.2007 12:59
Program Files- a to bud´ přímo v paměti telefonu, nebo na kartě, záleží, kam jsi to nainstaloval
hujer_ce4you (142)|25.5.2007 10:52
[QUOTE="fr33k"]Ahoj. Mám nově HTC S310 s Windows Mobile 5. Instaloval jsem pár programů (přes ActiveSync), některé se mi podařilo v telefonu najít ve složce hry, některé ve složce Příslušenství, ale zbytek nainstalovaných programů nemůžu nikde najít. Jsem začátečník a někde jsem četl, že by snad měla být v systému nějaká složka "Programy", podobně jako na PC. Bohužel nic takového v telefonu nemám. Může mi někdo poradit, co je špatně? Děkuji.[/QUOTE]

Myslím že tento článek je pro tebe jak vyšitý. Prostě doporučuji nedříve, aspoň trochu, něco nastudovat, věř mi vyplatí se to, tobě i nám ...
Saman_ce4you (1451)|26.5.2007 09:32
Tazatel si asi nevsim leveho softwaroveho tlacitka, ktere umoznuje prejit na dalsi "stranku"...