Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

oblibene polozky v navigaci TomTom

Tom07 (56)|24.5.2007 11:41
Ahoj,
jiz asi rok pouzivam navigaci TomTom v PDA a notasu a za tu dobu jsem si udelal desitky oblibenych. Bohuzel na cca. 6 mapach. Ted mam mapu "Western_and_Central_Europe 6.75" a chtel bych tam mit vsechny oblibene pekne pohromady. Prej to jde udelat pomoci nejakeho programu, ale nepodarilo se mi zjistit jakeho.
Diky
T.
Surgical (2364)|25.5.2007 13:37
Hledej heslo POIEdit, uz se to tady take probiralo.

Jinak blize tez na v diskusich na www. poi.cz
Tom07 (56)|26.5.2007 10:54
Cau,
tento program jsem uz zkousel, ale skoncim na hlasce "Currently it is not possible to save files in this format (extension cfg)."
Jedna se o soubor z map Italia_Plus-Map.cfg
Surgical (2364)|28.5.2007 06:34
Jenze ty si potrebujes vytvorit *.ov2 soubor.
skosturik (28)|28.5.2007 10:43
Převod Oblíbených BZ ze staré mapy do nové verze
--------------------------------------------------------------
a/ Navigovat na..., Poslední cílové místo, Odstranit

b/ V adresáři dané mapy na PDA najít soubor "*.CFG", zkopírovat ho do PC a otevřít ho v PoiEditu

c/ Soubor uložit jako "AAA.OV2", zkopírovat do PDA a v potom spustit TT6 a zvolit:
Pridat oblibene, Bod zajmu, BZ blizko vas, vybrat soubor "AAA.OV2", vybrat prislusny BZ a ten ulozit jako oblibene. Postup opakovat pro všechny BZ, které chceme mít v nové mapě.
lezak (2)|20.6.2007 06:46
zdravim... :)
mam mozna trochu podobny problem,ze mi TT neuklada vlastni POI - domovske místo, pozice z GPS ani napsane adresy. vzdy to 'ulozi',ale po znovuspusteni TT muzu pozice nastavovat znovu ... :(
mates2 (133)|20.6.2007 08:55
to lezak:
Nepíšeš na jakém HW, navigace nebo PDA? Ale obdobný problém se tu již diskutoval, ukázalo se, že byla zamčená karta, resp. zámek na SD kartě nebyl úplně v koncové poloze, takže to vypadalo, jako odemčená karta. Ale nebyla.
libor_m (1026)|20.6.2007 13:05
[QUOTE="Surgical"]Hledej heslo POIEdit, uz se to tady take probiralo.

Jinak blize tez na v diskusich na www. poi.cz
[/QUOTE]
Problém je, že výsledný uložený soubor CFG již nelze v TT použít. Jak již bylo zmíněno, jediná cesta je vytvořit OV2 soubor.
lezak (2)|25.6.2007 05:21
to mates2:
jedná se o mda vario kde je mini-sd karta, která se zamknout nedá
mape_ce4you (17)|29.6.2007 18:52
lezak
Zkontroluj si jestli soubor *.cfg ve slozce s mapou nema nastaveny atribut "jen pro cteni".