Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tisk faktur v terénu

djgladiator (5)|24.5.2007 09:38
Dobrý den,

potřebuji poradit, mám MDA II a potřebuji nějakou aplikaci nejlépe free či někým naspanou, nebo za pár korun :D, která by dokázala:

1) Automatické vyplnění údajů o mě (dodavatele), datum, čas .... do faktury

2) Možnost vybrat z nabídky stálých odběratelů s možností připsání nového odběratele

3) Možnost výběru zboží

4) Vepsání počtu kusů

5) Automatické spočítání ceny a dopočtení DPH

6) Tisk faktury na tiskárně přes bluetooth a uložení faktury třeba do pdf či do xls, nebo jen to uložení na kartu a potom by byl tisk přes čtečku karet v tiskárně...

Přemýšlel jsem o tom, že bych udělal něco v excelu, ale Pocket Excel neumí tu funkci, kdy by se automaticky ptal právě na odběratele, zboží, kusy... a automaticky doplňoval do faktury...


Děkuji za nápady a věřím, že mě a spoustě dalších začínajících podnikatelů pomůžete.

Petr G.
Furbo (323)|24.5.2007 09:50
obávám se, že požadavky které uvádíš určitě nebudou na free aplikaci (i když bych se velmi rád mýlil). Spousta tebou uváděných věcí může být velmi specifických pro řešení a většinou se to řeší vývojem na míru nebo koupí nějakého krabicového sw, který se ale většinou roubuje na nějaké konkrétní ERP řešení.
djgladiator (5)|24.5.2007 09:59
Ono vážně stačí, abych mohl předem vepsat mé údaje, údaje stálých zákazníků a veškerý sortiment zboží a aby se to vše jen propisovalo do xls nebo pdf neco wordu...

Nešlo by to udělat to třeba přes PHP??
musashi (111)|24.5.2007 10:55
Nevim jak s tim tiskem, ale zbytek by podle me mohl jit vyresit pres ten databazovy stroj pro PPC. Nevim ted presne, jak se jmenuje. Neco jako HandDB nebo tak nejak, mozna by se tu o nem nejake info dalo dohledat.

Tak jsem na to koukal a nasel jsem to tady na foru. Jmenuje se to SprintDB a vlakno je k tomu tady:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=11018
Dokonce tam jeden podobny priklad, o kterem mluvis, uz je hotovy a dostupny ke stazeni.
djgladiator (5)|24.5.2007 11:26
To vypadá skvěle...

Díky