Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Prehravani filmu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Mam nasledujici problem.
    Pokud se pokusim prehrat jakykoliv film tak se obevi jen zelena obrazovka nebo dojde k zatuhnuti TREA.To vse v CorePlayer.Ve WM se jen nahlasi nejaka chyba .Nevite co stim ?.Zkousel sem i TCPM a je to to same.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Záleží čím převádíš filmy a do jakého formátu.Já je dělám přes Spb DVD a nebo přes Clone DVD mobile a krásně celé DVD mi jede.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Ten samy film mi na Miu A701 bez problemu jede a je tam stejna instalace CorePlayer.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Vis, jaky procesor je v Miu A701 a jaky v Treu 750v?

520MHz Intel neoptimalizovany film zvladne, 200MHz OMAP ani omylem. Tot cele.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Nechci ti do toho kecat, ale Treo má 300MHz Samsung, což sice samo o sobě není žádná sláva, ale má taky grafický akcelerátor od ATI. Jelikož předpokládám, že video je už převedené, tak budeš mít pravděpodobně nastavený špatný výstup v CorePlayeru nebo TCPMP.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Tak tak Treo má 300 Mhz a převedený film jede OKI a to ho přehrávám v Media playeru a to jsem jen instl codek z Smartmovie Mp4 a XVid (pro jistotu přehrávání těchto formátů)a to konvertuji na Windows Media Video - 25fps ,rozmer obrazovky 240x240 jak má Treo, poměr stran 4:3 a to v programu Spb DVD film jede bez problémů.:yes:

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Valheru
    Mam nasledujici problem.
    Pokud se pokusim prehrat jakykoliv film tak se obevi jen zelena obrazovka nebo dojde k zatuhnuti TREA.To vse v CorePlayer.Ve WM se jen nahlasi nejaka chyba .Nevite co stim ?.Zkousel sem i TCPM a je to to same.

Mel jsem stejny problem..je to nastavenim coreplayeru..musis v nastaveni coreplayeru v zalozce VIDEO prepnout z ATI na druhou nebo treti polozku od spodu ted u sebe nemam treo tak ti to presne nereknu..

Podobná témata

1. Co používáte pro uložení filmů atd..
    Od Baltazarek_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 03-02-2009, 23:05
  2. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 07-04-2006, 16:25
  3. Akce jak z US filmu
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-04-2006, 14:53