Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Landscape rezim - Vox i jini

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Zdravim,

chci se optat jsem ted na vazkach s vyberem smarta - zvazuju Voxe, Samsunga i600 a nebo pockat na Cavaliera od HTC.

U tech poslednich 2 se ale dost bojim nekompatibility aplikaci, ale zase ten Samsung ma jen 100g a je dotovanej u O2...

Otazka zni: pokud je soft nekompatibilni s landscape rezimem tak se to projevi i na Voxovi ze? co se stane kdyz mam otevreny neco co landscpae neumi a otevru klavesnici? resp co kdyz to mam jen otevreny v pameti ale nachazim se v jine aplikaci?

a druhy dotaz, tim ze se ted asi bude vox dost rozsirovat to bude tlacit soft firmy na podporu landscapu coz by se projevilo i v podpore pro HTC Cavalier resp i600 ze ano? proste co jede v landscapu na Voxovi pojede i na i600 a cavalierovi. chapu to dobre?

diky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Treba TomTom se nepreklopi. Otevres a zustane v normalnim modu.
    Uz se mi ale stalo ze jsem ho trochu zmatl a telefon zustal pri vysunute klavesnici v normalu.Stacilo jen zasunout a vysunout :-) a bylo to OK.
    Jinak je to jedina aplikace ktera to neumi (z tech co pouzivam)

Prelude OK
    TCMP player OK
    Total Commander OK ale zuzi se.
    A vestavene funkce OK
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 15-09-2009, 08:45
  2. Zvlastni tapeta pro landscape rezim
    Od nirman_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-07-2009, 23:21