Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: T-Mobile Wing (HTC Atlas) pohledem čtyř

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Komunikátor s WM 6 v recenzi serverů mobilitysite.com, pocketnow.com, cnet.com a laptopmag.com.

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

Skoda toho Omapu

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Co furt mate proti OMAPu, me na Artemisovy nedela zadny problemy a rychlost me pripada velice dostacujici.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

tak jestli se smartfoun HTC Wings bude jmenovat u T-mobile Atlas, tak v tom bude pěknej hokej :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od LukeH
    Co furt mate proti OMAPu, me na Artemisovy nedela zadny problemy a rychlost me pripada velice dostacujici.
    Pripada, protoze jsi asi nikdy nic kloudnejsiho, bohuzel, nemel...
    Ja se s Artemisem mel cest seznamit....a je stejne pomaly jako Vario a spol. proste vsechno, co beha na OMAPech.
    Jiste nove upravene ROM "behaji bleskurychle", ale jen pouze ve srovnani se starsimi ROMkami. Nikoli vsak ve srovnani s PDA se skutecne vykonnymi procesory... Tot cele.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Ja osobne si myslim, ze je dulezite, na co chcete PPC pouzit... jako organizer je OMAP naprosto bezproblemovy a vyuzitelny. Na hrani a emulaci ruznych hernich konzoli bude urcite dobry 520MHz intel. ja jsem cerstvym majitelem Varia a muzu rict, ze dobry. Co potrebuju, udela... :-)

RDT RDT je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Docela se mi líbí ta brava Takové originální...
    I když můj problém je ten, že by mi prostě nikdy nestačilo 320x240
    A taky by mi chybělo makro pro focení. Jak jsem se tak díval, tak na dálku velmi pěkné, ale na blízko je to rozmazaná bída :? . A integrovaný GPS modul už bych chtěl asi moc ... Na focení a na GPS navigaci mám můj Siemens SXG75

Nováček
    Registrace
    May 2006

rychlost: Tak rychlej procák je vždy velkou výhodou a nejde třeba jen o to že překreslování map v navigaci je pomalé, nebo že se seká video při přehrávání nebo že se větší množství aplikací přepíná a běží dost pomalu a líně. Rychlej procák má prostě všechny výhody, utáhne i náročnější aplikace a pokud jde o výdrž, je spousti utilitek, které dokáží velice ekonomicky regulovat a snižovat rychlost procáku pokud není potřeba max. výkon. To asi k tregickejm procákum na 200Mhz a podobně. Za podobnou hrůzu v dnešní době bych podobná zařízení z fleku bojkotoval.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

rika nekdo, kdo ma v popisu SDAcko a N35 TT na tom ale opravdu beha tragicky sekane...

PS: nemyslim to samozrejme nijak spatne, jen jako vtip

Nováček
    Registrace
    May 2006

kubisz: Jasan, beru. V SDA mám také OMAP. A nepsal bych to, kdybych zrovna nedavno neviděl jak parádně proti mojim starým zařízením fachá E-ten X500 a ten má pouze průměrně rychlej procák. A modely s taktem přes 500/600MHz, to je pak zase o něčem jiném.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

no ja moh srovnavat Vario, Heralda a AP525 a v praci s win ten rozdil rozhodne neni 2 nasobny ve prospech Asuse...jakmile se to jednou nacte do pameti, tak behaj vsechny zarizeni stejne...kdyz se ale pusti napriklad ten TT, tak uz tam je obrovsky rozdil v rychlosti, kdy na tech 400MHz (intel) jede TT temer plynule a na OMAPU je to slideshow...

Podobná témata

1. Atlas hub
    Od Yankee.106 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-07-2007, 21:09
  2. HTC Wing X HTC Herald
    Od okno_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-07-2007, 21:06
  3. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 20-06-2006, 18:26
  4. HTC Qtek 8310 pohledem tří
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-02-2006, 10:57
  5. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-07-2004, 17:50