Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

T-Mobile Wing (HTC Atlas) pohledem čtyř

Zdenek Malinsky (9781)|22.5.2007 20:57
Komunikátor s WM 6 v recenzi serverů mobilitysite.com, pocketnow.com, cnet.com a laptopmag.com.



Orie (49)|22.5.2007 23:09
Skoda toho Omapu :(
LukeH (26)|23.5.2007 07:23
Co furt mate proti OMAPu, me na Artemisovy nedela zadny problemy a rychlost me pripada velice dostacujici.
jeenik_ce4you (375)|23.5.2007 12:46
tak jestli se smartfoun HTC Wings bude jmenovat u T-mobile Atlas, tak v tom bude pěknej hokej :-)
Surgical (2364)|23.5.2007 16:57
[QUOTE="LukeH"]Co furt mate proti OMAPu, me na Artemisovy nedela zadny problemy a rychlost me pripada velice dostacujici.[/QUOTE]

Pripada, protoze jsi asi nikdy nic kloudnejsiho, bohuzel, nemel...
Ja se s Artemisem mel cest seznamit....a je stejne pomaly jako Vario a spol. proste vsechno, co beha na OMAPech.
Jiste nove upravene ROM "behaji bleskurychle", ale jen pouze ve srovnani se starsimi ROMkami. Nikoli vsak ve srovnani s PDA se skutecne vykonnymi procesory... Tot cele.
zbysour (39)|23.5.2007 19:49
Ja osobne si myslim, ze je dulezite, na co chcete PPC pouzit... jako organizer je OMAP naprosto bezproblemovy a vyuzitelny. Na hrani a emulaci ruznych hernich konzoli bude urcite dobry 520MHz intel. ja jsem cerstvym majitelem Varia a muzu rict, ze dobry. Co potrebuju, udela... :-)
RDT (56)|26.5.2007 17:19
Docela se mi líbí ta brava :D Takové originální... :)
I když můj problém je ten, že by mi prostě nikdy nestačilo 320x240 :D
A taky by mi chybělo makro pro focení. Jak jsem se tak díval, tak na dálku velmi pěkné, ale na blízko je to rozmazaná bída :? . A integrovaný GPS modul už bych chtěl asi moc :D ... Na focení a na GPS navigaci mám můj Siemens SXG75 :D
Lord Mystic (164)|28.5.2007 11:32
rychlost: Tak rychlej procák je vždy velkou výhodou a nejde třeba jen o to že překreslování map v navigaci je pomalé, nebo že se seká video při přehrávání nebo že se větší množství aplikací přepíná a běží dost pomalu a líně. Rychlej procák má prostě všechny výhody, utáhne i náročnější aplikace a pokud jde o výdrž, je spousti utilitek, které dokáží velice ekonomicky regulovat a snižovat rychlost procáku pokud není potřeba max. výkon. To asi k tregickejm procákum na 200Mhz a podobně. Za podobnou hrůzu v dnešní době bych podobná zařízení z fleku bojkotoval.
kubisz (1054)|28.5.2007 14:30
rika nekdo, kdo ma v popisu SDAcko a N35 :) TT na tom ale opravdu beha tragicky sekane...

PS: nemyslim to samozrejme nijak spatne, jen jako vtip ;)
Lord Mystic (164)|28.5.2007 14:34
kubisz: Jasan, beru. V SDA mám také OMAP. A nepsal bych to, kdybych zrovna nedavno neviděl jak parádně proti mojim starým zařízením fachá E-ten X500 a ten má pouze průměrně rychlej procák. A modely s taktem přes 500/600MHz, to je pak zase o něčem jiném.
kubisz (1054)|28.5.2007 15:24
no ja moh srovnavat Vario, Heralda a AP525 a v praci s win ten rozdil rozhodne neni 2 nasobny ve prospech Asuse...jakmile se to jednou nacte do pameti, tak behaj vsechny zarizeni stejne...kdyz se ale pusti napriklad ten TT, tak uz tam je obrovsky rozdil v rychlosti, kdy na tech 400MHz (intel) jede TT temer plynule a na OMAPU je to slideshow...