Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: navigace

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

nemám moc zkušeností, koupil jsem si Artemise, uvažuji o koupi mapy, chtěl bych mapu Čr, můžete mi poradit jakou si mam koupit...chtěl bych s hlasovou navigací...předem děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

TomTom nebo iGO, kazde ma neco do sebe, procti si diskuze o nich a na netu jsou urcite i recenze.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Tak tak, mně rozhodně víc vyhovuje Tomtom, na Igo jsem si nemohl zvyknout (hrozná hlasová navigace, vypadávající signál), ale spoustě lidí zase vyhovuje víc.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

děkuji pánové

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

teda u iGO se mi nezda hlasova navigace tak priserna a se signalem opravdu problem nemam, dokonce se mi zda ze uz dokaze prepocitavat trasu normalne, oproti tomu jake to bylo drive. celkove ta najnovejsi verze ma hodne vychytavek, ale nenajezil sem s ni toho tolik. ale jedna vec se mi libi hodne, moznost zmeny trasy(nejrychlejsi, nejkratsi apod ) v prubehu navigace, ne jen pri pocatecnim vypocitavani

Podobná témata

1. GPS navigace
    Od Danosss v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-01-2010, 21:36
  2. GPS navigace
    Od JirkaJ_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 18:56
  3. Navigace
    Od ika_ce4you v sekci Mio