Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Artemis nebo HTC TyTN?

Maeglin_ce4you (77)|22.5.2007 19:07
Ahoj lidičky,
stojím před nelehkým úkolem co si z toho vybrat?

Pro TyTN hovoří klávesnice a 3G (dočkám se ho v Ostravě??), ale proti velikost a to, že nemá GPS, která se mi teď ztratila .

Pro Artemise hovoří GPS a menší rozměry.

Popravdě na PDA moc nepíšu, spíše sem tam e-mail cca max. 5 denně - je pro mne nejvíce důležitý kalendář a kontakty.

GPS používám tak 2-3 do týdne. Hodí se na geocachich???

Díky za rady

NOFLAME
linuxsoft (225)|22.5.2007 19:42
No pokud nepotrebujes tolik klávesnici tak bych bral Artemise,ale nevim TYTN mam rad...je to styl PDA,ktery je podle me nej,i kdyz nema tu integrovanou GPS.Srovnej si to v nejaky PDA compareru aby si zjistil co vsechno to umi...protoze externi GPS neni problem.
Honza Kulíšek (73)|22.5.2007 20:00
5 mailu denne mi jako "moc nepisu" zrovna neprijde, alespon podle mych meritek - mit takovej provoz tak o klavesnici nepochybuju :)
Tot muj postreh.

Sam jsem resil (resim) podobne rozhodovani, akorat v tom vyberu bylo tech zarizeni trochu vic :)
No a nakonec to vypada taky na toho TyTNa a myslim ze to bude spravna volba. Mit Asus P535 EDGE tak bych asi s TyTNem vahal vic, ale takhle to ma prakticky vyhrany.
FOXXX (77)|22.5.2007 20:18
Takovéhle topiky nějak nemám rád. Sám reálně vidíš rozdíly a výhody, případně nevýhody obou. No a co ty konkrétně z těch rozdílných vlastností preferuješ, to ti přece nikdo nemůže poradit...
trminek (88)|22.5.2007 22:07
Myslím, že to je hodně o subjektivním pohledu. Potom co jsem měl měsíc Heralda v reklamaci kvuli nefunkční klávese a teď mě to samé čeká s Tytnem kvuli rozkalibrovávajícímu se display bych si již HTC nekoupil. Asi jsem měl jen smůlu, jistě je hodně spokojených uživatelů ale znáte to. Nyní jsem si pořídil Treo 750 a nemůžu si ho vynachválit... Na trhu je dnes tolik zařízení, některé má to jiné něco jiného a vybrat je opravdu těžké. Být tebou zajdu si do nějaké prodejny a zařízení si pořádně ošahám. Mě osobně víc odradí různé vaklání skřípání a pod. než to že si zapojím externí GPS když jí potřebuju...
scrollbol (42)|22.5.2007 22:11
Tak to jsi mel zrejme smulu,ja mel 4 zarizeni od HTC(v soucasnosti mam 2) a nikdy jsem nevyuzil zaruky ci reklamace.Sorry za ot
xhladi07 (525)|23.5.2007 14:19
Hmm, 5 mailu denne je malo?? :)) A co smsky? Kolik jich napises? 3? To uz mame osm zprav. Co ICQ? 20 minut denne v MHD? Nebo na nudne porade? :D Pri takove frekvenci bych volil TyTNa. Jako ta klavesnice je fakt BEST. Je to to, co me jeste drzi u WM. K TyTNovi GPS pridelas, k Artemisu klavesnici ne }teda jo, ale neni to ono..). A co se tyce rozmeru.. Jako artemise ma spolubydlici a je to fakt super krabicka. Ovladani (tlacitka navic + kulicka s krouzkem) a velikost jsou vyborne vyhody. Ale ani ten TyTN neni obr. Myho Wizarda nosim v kase u rifli, kratasu a neni problem...
geoRG77_ce4you (120)|24.5.2007 14:47
[QUOTE="trminek"]bych si již HTC nekoupil ... Nyní jsem si pořídil Treo 750[/QUOTE]To nějak nejde dohromady, když Treo 750 je vlastně HTC Cheetah :D