Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Treo 750 a zobrazování E nebo G

harmon_ce4you (10)|22.5.2007 15:57
Další dotaz :neví-li někdo proč Treo nezobrazuje v ikoně vedle hodin čím je připojen jestli Edge nebo Gprs ???

Pokud podle návodu z jineho webu přídam do registru tyto hodnoty : HKLM\Drivers\BuiltIn\RIL\EnableDifferGprsEdgeIcon = 1 (DWORD decimálně)
Původní hodnota: 0
jelikož tam nejsou - nic se neděje stále G,a na HTC co leží vedle Trea ukazuje E (stejný operátor)
Treo si celkem chválím ale v některých maličkostech mě .......
Wuffi (1599)|22.5.2007 18:53
A proc by Te melo stvat konkretne tim ze nezobrazuje "E"? :) Nevim jak pro ostatni ale pro mne to az tak podstatne neni.
harmon_ce4you (10)|22.5.2007 19:16
[QUOTE="Wuffi"]A proc by Te melo stvat konkretne tim ze nezobrazuje "E"? :) Nevim jak pro ostatni ale pro mne to az tak podstatne neni.[/QUOTE]

Co dodat :prostě žádám radu jak ,ne jestli to někomu vadí nebo ne.Není to podstatné ale proč na stejných widlích to jde a u Trea ne.Prostě mam košilu a chybí mi knoflík.
Jinak díky.
Zdenek Malinsky (9781)|22.5.2007 22:46
Nepleteš si to s U? Mě to stejně jako Universal ukazuje G nebo U. S Éčkem zkušenost nemám - buď ho tedy Tréo skutečně nezobrazuje nebo jsem se zatím do éčkové oblasti eurotelího království nedostal. :? Ovšem k těmto indikátorům, stejně jako k těm ukazující sílu signálu jsem tak trochu skeptický. Někdy je signál 0, logo operátora zmizí a volám a někdy signál i logo je, a můžu volat tak do lesa. :( A je fuk, zda jde o komunikátor nebo mobil.
Vlastislav Šťastný (275)|22.5.2007 23:13
UNIVERSAL "E" nezobrazuje, protože nepodporuje EDGE. Když jsem měl VARIO s TM romkou, tak podobnou úpravou v registrech šlo nastavit, že při využívání GPRS ukazovalo "G" a při EDGE " E". Mně se to líbilo, bylo vidět, kde je jak pokrytí. U TREA bych to chtěl taky. Např. E-TEN X500 to umí "už z krámu", bez úpravy v registrech. A tak to má být, protože tak je to správné.
babaq (309)|8.6.2007 20:09
Mám podobnou zkušenost - nastavil jsem si v registrech zobrazování E místo G v oblastech pokrytých EGPRS, ale nic se nezměnilo. A to bydlím v Ostravě, a tady by Vodafone měl mít EGPRS zprovozněno...

Jinak EDGE je obecný název a zahrnuje EGPRS i ECSD (tedy paketové spojení i přepojovaný okruh, tedy "korunky za data" i "korunky za čas"). To jen k názvosloví.
kecinzer_ce4you (332)|13.6.2007 07:14
Já jsem na MDA Compact II upravil registry a ukazuje to krásně G nebo E :)
Zdenek Malinsky (9781)|8.9.2007 22:30
Možná že to byla ranní mlha nebo zalepené oči, ale při cestě vlakem z Kladna do Prahy jsem někde v úseku Unhošť Jeneč ztratil signál. G zmizelo a když signál naskočil, tak se tam na krátký okamžik objevilo E, pak na chvíli G a pak už U. Tak nevím :?
A už se na WM6 někomu objevuje H?
Martas09 (63)|8.9.2007 22:54
Ted jsem si "flashnul" zpet oficialni WM6-ky a jelikoz mam profil O2-Internet uz defaultne nastaveny,zkusil jsem pripojeni na net...ikona H se normalne zobrazila a pekne to HSDPA svisti (korunky bohuzel taky...data nonstop nemam,uz jsem ho smazal)
Podotykam ze mam O2-Kartu(drive Go-Karta) asi na nich O2 HSDPA aktivoval take...;)
babaq (309)|4.11.2007 17:35
Můžu potvrdit, u oficiálního upgrade Palm Treo 750v na WM6 normálně funguje zobrazování ikonky E pro připojení přes EDGE.
pxcz (22)|6.11.2007 22:48
mne se objevuje G, E, 3G v idle
pri pripojeni (se sipeckama) mam 3G a obcas to spadne (nebo stoupne?) na H (hsdpa)
bufan1 (110)|25.11.2007 12:58
Na Mnichovskym letišti mi ukazoval dokonce U. (Mám T-mobile) :D
Stevik (20)|16.3.2008 21:01
[QUOTE="pxcz"]mne se objevuje G, E, 3G v idle
pri pripojeni (se sipeckama) mam 3G a obcas to spadne (nebo stoupne?) na H (hsdpa)[/QUOTE]
U me to samy, proste parada :D