Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

prislusenstvi mda-kde, ceny

hrtak_ce4you (314)|7.3.2004 23:06
O SD kartach uz se toho tady napsalo habadej [i kdyz, proc to taky neshrnout ;) ], od seriovym kabelu od et za 170,- taky, ale co ostatni prislusenstvi?

Externi baterie
prenosna nabijecka
nahradni stylusy
pry je externi fotak, radio

ceny u nas, v zahranici

Samotna MDA- v bazaru od 7000, pres net 6000, nova 11500 v obchode, udajne 9000 ve velko.

MDA2 - u operatoru 16000, v bazaru jsem videl jen jednou za 19000[za to mam loox610 s wi-fi a bt + mobil s bt]
Miloš Strouhal (3997)|7.3.2004 23:43
Externi baterie-cca 2500kč GSmobil-Kostelecká ulice v Praze
prenosna nabijecka-GSmobil-Kostelecká ulice v Praze
nahradni stylusy-GSmobil-Kostelecká ulice v Praze
pry je externi fotak, radio-internet asi pouze..
klávesnice-internet asi pouze..
GPS modul-4990kč-Obchodní dúm Kotva na Náměstí Republiky v Praze-asi třetí patro-obchod s Palmama a PPC..
Maj tam i mapy ČR-cca 1700kčhttp://www.gsmobil.com/gsmobil/upload/Servis/Ceniky/Cenik_placenych_oprav%20HTC_030514.pdf
Miloš Strouhal (3997)|7.3.2004 23:47
http://www.gsmobil.com/gsmobil/section_show.jsp?s=973 když tam zajedeš,najdeš tam i nějaké to příslušenství o kterém píšeš,nebo jim zavolej,a hlavně se nenech odbýt,dost možná se o to budou pokoušet... věř,znám to z vlastních zkušeností..:?
MDAn (26)|8.3.2004 22:54
Zdravím,

když jsem sháněl baterii do MDAčka tak u Eurotelu stojí 3700,-.:O
Ghusy (49)|9.3.2004 11:14
no něco málo je i tady (T-mobile konečně dostal rozum :-)))) http://t-mobile.cz/cms/tel_prislusenstvi.asp?w=1&act=srch&r=154&znacky=T-Mobile&typy=163
Miloš Strouhal (3997)|9.3.2004 15:35
no být vámi,moc bych se se slovy že t-mob dostal rozumneukvapoval.. akorat jedu z prodejny t-mob,a na otázku zda mají asi tři kusy z toho příslušenství,jež zveřejňujou na svém webu,viz. předchozí odkaz.. mi slečna odpověděla,že jeden kabel je v Liberci,jedna nabíječka v Brně.. škoda pokračovat.. a centránlí sklad prý NENÍ! :evil: A tak tedy obědnát? Hmm,můžete to zkusit,ale počkejte....hmmm,tak kolegině říka že to minule vůbec jinému pánovi nepřišlo...hnmm,ale můžete to zkusit! Třeba budete mít štěstí.. hmmmmm,co na to říct? :no: :no: :no:
malajizva (63)|10.3.2004 08:10
HA HA HA, no to jsem se po ranu pobavil :mad:
Hned je du telefonicky vyprudit - taky si neco objednám :D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|10.3.2004 12:04
A tady je nabidka příslušenství Eurotelu k DATAPHONE2.
Banana_ce4you (58)|10.3.2004 13:21
To ja jsem zase minuly tyden navstivil vsude inzerovany super stanek -SVET KAPESNICH POCITACU v obchodnim dome Kotva v Praze. Pri pohledu na vybrane regaly jsem si pripadal jak v dobe komunismu. Nikde skoro nic.
Po mem sdeleni, jestli NAHODOU nemaji folii na Pocket Pc mi bylo sdeleno ze opravdu ne....ze jsou objednany. Tak nevim, kde zijeme...prodavac se tam opravdu nudil, nemel co by prodaval, protoze tam nic nebylo. O ekonomickem prinosu pro prodejce ani nemluve.
A od podobneho typu obchodu bych ocekaval, ze bude mit aspon zakladni veci.
st.tom_ce4you (365)|10.3.2004 13:44
[QUOTE="Banana"]To ja jsem zase minuly tyden navstivil vsude inzerovany super stanek -SVET KAPESNICH POCITACU v obchodnim dome Kotva v Praze. Pri pohledu na vybrane regaly jsem si pripadal jak v dobe komunismu. Nikde skoro nic.
Po mem sdeleni, jestli NAHODOU nemaji folii na Pocket Pc mi bylo sdeleno ze opravdu ne....ze jsou objednany. Tak nevim, kde zijeme...prodavac se tam opravdu nudil, nemel co by prodaval, protoze tam nic nebylo. O ekonomickem prinosu pro prodejce ani nemluve.
A od podobneho typu obchodu bych ocekaval, ze bude mit aspon zakladni veci.
[/QUOTE]


Ted jsem si vzpomenul, ze jsem psal na tuto prodejnu maila s dotazem na skladovou dostupnost jednoho sw nekdy v srpnu. Do ted zadna odpoved. Nehlede na to, ze jsem se tam v Lednu vypravil take pro folii a k memu uzasu bylo zavreno z duvodu nemoci.. Vubec je firma SunnySoft velmi nepruzna. Kdyz jsem schanel folii pro XDA na centrale tak mi nejdrive rekli, ze je to jiny rozmer nez na XDA 1 pak jsem 3 tydny cekal az mi vtipne oznamili, ze je stejna a ze uz ji konecne maji. Pokud ma nekdo zajem mam 3 ks a necham je za 200 Kc. XDA II se mi vic libi bez folie.
Michal Jelínek (220)|10.3.2004 14:30
A proc ste jako vynechali CPA, ktery ma pro XDA taky nejake prislusenstvi?
st.tom_ce4you (365)|10.3.2004 14:36
[QUOTE="Michal Jelínek"]A proc ste jako vynechali CPA, ktery ma pro XDA taky nejake prislusenstvi?[/QUOTE]

Asi to jako bude tim, ze nemaji zadne prislusenstvi pro XDA II.
teekey (36)|10.3.2004 22:06
baterie na XDA II u Eurotelu za bezmala 2000,- to je snad ze zlatymi clanky, ne:)
to si budu pekne hlidat prislusenstvi, abych pak nemusel investovat do koupi noveho! To mi nikdo nerikejte ze neexiostuje nejaky kvalitni obchod, kde za rozumnou cenu sezenu to co potrebuji a nebudou mi tam mazat med kolem pusy a pak nakonec misto slibu dostanu papucem:)
Folie na displej? A k cemu? Teda ja mel pujceny PDA asi 2 tydny, byl to teda nejaky stary veteran, ale displej jako novy a po mem pouzivani bez pouzdra po 2 tydnech ani skrabanec :)
No u jsem na to XDA II moooc zvedavi, pred casem jsem jej mel v rukou ale byla tam pouze Anglictina tak by me zajimalo jestli nekdo nevi jak je to s cestinou? Pokud to treba neni jako u mobilu typu Samsung, kde se daji najit opravdu zajimavy hlasky vlivem spatneho prekladu:)
hrtak_ce4you (314)|10.3.2004 23:24
[QUOTE="Pecik"]baterie na XDA II u Eurotelu za bezmala 2000,- to je snad ze zlatymi clanky, ne:)
to si budu pekne hlidat prislusenstvi, abych pak nemusel investovat do koupi noveho! To mi nikdo nerikejte ze neexiostuje nejaky kvalitni obchod, kde za rozumnou cenu sezenu to co potrebuji a nebudou mi tam mazat med kolem pusy a pak nakonec misto slibu dostanu papucem:)
Folie na displej? A k cemu? Teda ja mel pujceny PDA asi 2 tydny, byl to teda nejaky stary veteran, ale displej jako novy a po mem pouzivani bez pouzdra po 2 tydnech ani skrabanec :)
No u jsem na to XDA II moooc zvedavi, pred casem jsem jej mel v rukou ale byla tam pouze Anglictina tak by me zajimalo jestli nekdo nevi jak je to s cestinou? Pokud to treba neni jako u mobilu typu Samsung, kde se daji najit opravdu zajimavy hlasky vlivem spatneho prekladu:)[/QUOTE]

neplet si obal a folii- obal chrani cely pristroj napr pred padem. Foliie kreje display - sam jsem jejich odpurcem, ale na pres rok starem mda mam skrabance pod pismeny A, E a stredem mezerniku...
Miloš Strouhal (3997)|11.3.2004 00:26
..poznámka: jestli vám vadí používání folií, stejně jako mně, a přesto jste naštvaný, že máte poškrábaný displej pod písmenky klávesnice, existuje jedno řešení.. Já ho aplikuji již čtvrt roku, a to je polish displey..prostě pasta na rozleštění displejů u poškrábaných mobilů..je v tom jeden háček..plast jež je používán na displeje u běžných mobilů je mnohem měkčí než ten u pda..tzn.,že musíte drhnout mnohem déle,třeba čtvrt hodiny v kuse,ale displej je pak zbaven těch hnusnejch škrábanců zase na pár týdnů..všeobecně se to nedoporučuje u pda dělat..jenže jak říkám,já to riskl,a funguje to..tedy alespoň u mého MDA;)
teekey (36)|11.3.2004 09:36
Tak konecne se trochu chytam:)
Zpet k tem foliim a pouzdrum, ja to spatne napsal ale myslel jsem to nasledovne: strycek mi pujcil PDA bez folie a pouzdra a me se na displeji nepodarilo vykouzlit zadny ten skaredy cmaranec, a to jsem ho pouzival nepretrzite kazdy den po dobu dvou tydnu:)
Jinak ta pasta je na displejich mobilnich telefonu k nezaplaceni, sam jsem ji nekolikrat pouzil a nemuzu si ji vynachvalit. Pro ty kteri by to chteli rysknout na PDA tak se to jmenuje DISPLEX a najdete ji treba na www.aligator.cz. Stoji 185,- včetne DPH, ale pocitejte asi tak jeste s 80 kackama za postovne a balne, i tak si myslim ze je to solidni cena:)