Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Treo 750 a doručenky

harmon_ce4you (10)|21.5.2007 19:37
Je nějaká možnost aby doručenky sms se nějak zvukově projevovaly a ne jenom zelenou fajfkou v odeslaných?Zkoušel jsem napsat v registrech klič jak to bylo na smartfonech ale žadná odezva .Díky za rady


TAK ZNOVA : podle zkoušek nemam zelenou fajfku při odeslání je tam koule fialova a uvnitř otazník ale až je doručeno se ukáže zelená fajka a napsano čas datum doručeno ale žádnej zvukový doprovod abych uslyšel že je doručeno jak TOHO dosáhnout ????

Úprava byla a to přidáni klíče protože tam nebyl :HKCU\Software\Microsoft\Inbox\Settings\SMSDeliveryNotify = 1 (DWORD decimálně)
původní hodnota: 0
A bohužel nic.
Zdenek Malinsky (9781)|21.5.2007 20:35
Zelená fajka se zobrazí, když byla SMS odeslána, nikoli doručena.

EDIT
Takže jsem tě špatně pochopil - myslel jsem tu fajfku ve složce Sent Items, nikoli přímo u odeslané zprávy, která pravdu takto funguje :oops:
Vlastislav Šťastný (275)|21.5.2007 20:46
Koukám Zdeňku na Váš podpis, že jste si k DELLu přídil TREO 750. Nějak jsem si toho dříve nevšiml. Zajímalo by mě, jestli se Vám podařilo, aby sloužilo jako BT modem pro DELLa. Vím, že to do tohoto tématu zrovna nepatří, ale moje zvědavost je nesmírná. Díky za odpověď.
Zdenek Malinsky (9781)|21.5.2007 21:32
Chtěl jsem nějakou náhradu za SoníkyEriky T610 a Z600 (starší,jen GPRS a taky umírající baterka). Původně jsem chtěl smrtfoun HTC S650 (HTC Cavalier), ale nechtělo se mi čekat, tak jsem byl rozhodnutý pro Samsung SGH-i600 a nakonec na mě zbylo Tréo.

Jako BT modem Tréo používám, ale zatím jen k notebooku, s Aximem jsem to ještě nezprovoznil. Pozor, pokud se používá na Tréu "pušmejl" s exchange serverem, je dobré po dobu, kdy Tréo funguje jako hw modem, tento sync manuálně vypnout.
Vlastislav Šťastný (275)|22.5.2007 11:10
Dík za rychlou odpověď. Mně se to ještě nepodařilo. A to si myslím, že mám v téhle problematice dost zkušeností. Vždy jsem žertem říkal, že bych k internetu připojil i ledničku. Nejdál jsem se dostal s HP rx 5940, zde mi spojení vydrželo vždy jeden klik, pak spadlo, po dalším kliknutí se zase obnovilo a tak dokola. Mám takový pocit, že by to chtělo do TREA ještě nějakou utilitku, nějaký ten virtuální DUN profil. Na stránkách PALMU jsem však nic nenašel.
Lobo_ce4you (514)|22.5.2007 15:49
Zkus MagiCall. Tam je možnost filtrovat doručenky a přiřadit k nim spuštění aplikace, v tvém případě si můžeš dát spustit libovolný zvukový soubor.

Odkaz:
[CODE]http://mobiion.com/index.html[/CODE]
harmon_ce4you (10)|23.5.2007 19:03
Díky za nápovědu ale MagiCall ač je i v cz dobře filtruje a je předurčen k tomu aby mi někdo nevolal,neposilal sms ač jsem nastavoval jak chtěl vše se jen zakazovalo asi jsem na toto lama.Přiřadil jsem k tomu spuštění aplikace,pustit libovolný zvukový soubor a ticho.Nějak ty doručenky treo nemá rád.