Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer N310 často vytuhne a nejde zapnout

Tomas.Petlach (33)|21.5.2007 18:41
Zdravím všechny. Mám takový vetší problém. Mám Acer N310 a Hrozně často mi vytuhne a pak už nejde téměř vůbec zapnout. Vůbec nevím co s tím. Napadlo mě co třeba zkusit přehrát bootloader ale nevím jak to udělat páč se bojím že mi v průběhu zatuhne a bude po něm. Pak jsem přemýšlel jestli by to nemohlo být baterii ale když jí vyndám a dám to jen na kabel tak to taky nejde. Prosím někoho o radu či pomoc. Mám to dát do servisu na externí reklamaci?

EDIT MODERATOR: Upraven název diskuse
lcdc (43)|21.5.2007 20:16
Skusil by som hard reset, ak bude mrznut bez akejkolvek aplikacie, tak je to na reklamaciu...
Zdenek Malinsky (9781)|21.5.2007 21:05
[QUOTE="Tomas.Petlach"]...Hrozně často mi vytuhne a pak už nejde téměř vůbec zapnout.[/QUOTE] To je trošku rozpor s tím, co máš v podpisu [CODE]Acer N310, WM05, pretaktovanej na 410 Mhz - stabilni,[/CODE]

Jako první bych úplně vypnul nebo raději odinstaloval přetaktovací utilitu a následně udělal soft reset. Pokud bude vytuhávat i nadále, pak udělej zálohu, hardreset a vyzkoušej, jak se chová samotné holé prázné PDA. Pokud bude zlobit i takto, pak hned zajdi do servisu/prodejny a reklamuj. Pokud bude prázdné OK, zkoušej postupně znovu nainstalovávat všechny aplikace a zkoumej, která tuhnutí způsobuje. Možná by za úvahu stálo zapřemýšlet, zda opravdu všechny aplikace jsou nezbytné.
Tomas.Petlach (33)|21.5.2007 23:27
No vyzkousel jsem HR a nic. I naprosto holy OS vytuhne do 10 s po najedi do windows. Napadlo me jestli to nebude treba spatnym booloaderem... ale mam strach ho prehrat protoze by mi v prubehu prehravani mohlo vytuhnout a to by bylo spatny.
lcdc (43)|22.5.2007 08:25
Este vyskusaj podtaktovat procesor, ci sa ti cpu neprehrieva. Ale vyzera to na reklamaciu... :-(
Spiider (56)|22.5.2007 16:38
Mne to tiez blblo a PDA zostao velmi teple aj ked bolo vonku ... mne stale pomoze zaloha a HR ... a znova to aspon mesiac facha....