Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vadný displej?

lamax_ce4you (9)|20.5.2007 18:52
Ahoj, chtěl bych se optat, u mého looxu 600 je asi chyba u jedné strany displeje,prostě to u části jedné strany vůbec nereaguje, třeba v nějakém malovacím programu přejedu přes pravou stranu a na jednom místě(asi 2cm) se ta čára najednou začne konstrbatit a kreslí se cca 1cm od okraje :(, nebo se v tom místě špatně kliká na posuvníky u prohlížeče atd..

dělá to jen u tédle jedné strany, u ostatních je to uplně v poho.

Dalo by se to ručně nějak opravit nebo do to dát do servisu, případně kolik by to tak mohlo stát;)
hard reset nepomáhá

a jeslti to už tu někde bylo tak sorry :D

Díky
Lamax

Carabei (611)|20.5.2007 19:18
Tohle je kazdopadne na servis,respektive vymenu displaye, snad jeste budou mit dily
lamax_ce4you (9)|21.5.2007 18:54
njn, tak dík, ale nevim jestli se ta výměna displeje u toho ještě vyplatí :D
prtdlacka (179)|22.5.2007 14:57
Jestli Ti to nedela spatne nalepena folie, me se povedlo ji trochu zasunout pod okraj plastu a prestal mi fungovat uplne. Kdyz jsem ji sundal, tak to zase fungovalo. To jsem byl pekne vydesenej u novyho zarizeni...
Zdenek Malinsky (9781)|22.5.2007 15:15
S ohledem na stáří PDA to už na 99,998% na reklamaci nebude. Pokud je vyloučena špatně nalepená fólie, která může problém způsobovat a displej PDA takto reaguje i na holém zařízení po hard resetu, máš asi jen tyto možnosti:
1. servis a nechat opravit či spíše vyměnit celý displej
2. koupit (bazar/inzerát) stejný model (mrtvý s funkčním displejem) a opravu si udělat sám
3. koupit jiné PDA

Cena za opravu bude jistě neadekvátní k morální hodnotě PDA, takže bych se klanil spíše k nákupu nového nebo jiného PDA. Ovšem konečné rozhodnutí je na tobě.