Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem synchro s Outlookem

aragod (9)|19.5.2007 11:01
Mam Loox n560, snazim se na PC synchronizovat pres activesync s Outlookem (2003 Office). Hodi mi to hlasku:

"Cannot synchronize with the Outlook profile you are using, becouse a different profile was previously set up or the profile is password-protected. Please open Outlook using the appropriate profile.

Support Code:8503001f"

Zadny heslo tam nemam nebo o nem nevim, mam jedinej profil kterej sem nikdy nemenil, akorat sem si ho importoval z outlook expressu. Jinak zadny problem s PDA nemam, windowsy ho rozpoznaj perfektne, mam vsechny ovladace nainstalovany a aktualizovany.
Bobanovicz (511)|19.5.2007 22:14
Odeber si z AS zařízení a vytvoř nové připojení s PDA. Počítej s tím, že se ti vše v PDA přepíše tím co máš v Outlooku.
aragod (9)|9.6.2007 14:40
Vyzkouseno a stale nefunguje. Odebral sem zarizeni a znovu ho nainstaloval na desktop, vytvoril sem novou synchro.

Po synchro mi to hodi hlasku: ActiveSync encountered a problem on the dektop.

Support Code 85010014

Vysledek zadny, akorat se mi v PDA zduplikovaly vsechny ukoly.
Jim Turner (3)|8.9.2007 11:26
Řešil jsem stejný problém. Bylo třeba nejprve vymazat profil Outlooku (Start-Nastavení-ovl. panely-pošta), pak teprve zrušit a znovu nainstalovat zařízení v ActiveSync.
Potom, při první synchronizaci stačílo v nabídce vybrat sloučit položky aby se zkopírovala data z PDA do Outlooku.
Nakonec jsem v Outlooku znovu nastavil emailový účet. Synchronizace pak probíhala bezchybně.
Brco_ce4you (447)|8.9.2007 11:28
Mal som to iste pred par dnami. Jednoznacne pomohol preinstal AS.