Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kolik stojí malá čeština k WM2003 od sunny softu?

Miloš Strouhal (3997)|7.3.2004 12:56
nevíte někdo na kolik to vyjde? Do minulého týdne jsem byl na Official Qtek ROM 3.18.něco, a rádiu také Qtek 4.25 (jež mimochodem dle mého názoru maká lépe než všemi opěvovaná 4.21 od O2 ..) a to jsem střídal s official ROM A 20.06 od O2(což mi také přišlo lepší než opět chválená 3.17.něco od O2..).. a te´d jsem chvilku experimentoval,vyzkoušel snad všechny 2003 jež se dají volně stahnout,a došel jsem k závěru,že u 2003 zůstanu,přeněji 4.01.00 od Téčka,ale chybí mi ta česká klávesnice..:( Mam tam to demo od Sunny softu,ale to zachvilku skončí a ... Také by mne zajímalo jestli se dělá komplet čeština k MDA1 na 2003 a kolik stojí případně tahle sranda.. A také jsem slyšel,že čeština k MDA2/XDA2 funguje k MDA1 s 2003...._ Jestli jo,máte s tim někdo zkušenost,a opět se ptám,za kolik by se to dalo koupit? Díky :)
hrtak_ce4you (314)|7.3.2004 13:46
[QUOTE="xp"]nevíte někdo na kolik to vyjde? Do minulého týdne jsem byl na Official Qtek ROM 3.18.něco, a rádiu také Qtek 4.25 (jež mimochodem dle mého názoru maká lépe než všemi opěvovaná 4.21 od O2 ..) a to jsem střídal s official ROM A 20.06 od O2(což mi také přišlo lepší než opět chválená 3.17.něco od O2..).. a te´d jsem chvilku experimentoval,vyzkoušel snad všechny 2003 jež se dají volně stahnout,a došel jsem k závěru,že u 2003 zůstanu,přeněji 4.01.00 od Téčka,ale chybí mi ta česká klávesnice..:( Mam tam to demo od Sunny softu,ale to zachvilku skončí a ... Také by mne zajímalo jestli se dělá komplet čeština k MDA1 na 2003 a kolik stojí případně tahle sranda.. A také jsem slyšel,že čeština k MDA2/XDA2 funguje k MDA1 s 2003...._ Jestli jo,máte s tim někdo zkušenost,a opět se ptám,za kolik by se to dalo koupit? Díky :) [/QUOTE]

Ja osobne jsem na to zkusil narvat cestinu od SunnySoftu na Dell Axim 5. Funguje celkem v poradku, akorat funkce telefonu a nejake drobnosti nejdou. Je tam 30denni demo
Kleid (213)|7.3.2004 14:04
Mala cestina IW 8.1 je funkcni na vsech PPC s WM2003. Pokud potrebujete velkou (pocestit cely system) muzete vyzkouset vsechny lokalizace urcene pro WM2003 (napr jak pise hrtak X5 - ja bych spise doporucil vyzkouset lokalizaci pro iiPAQ 2210 nebo 1940). Specificke panely (jako napr telefonni cast) se ovsem nepocesti.

ceny lokalizaci najdete napr. zde:
obchod.sunnysoft.cz

Seff (73)|8.3.2004 06:09
Přes jaký konektor připojujete (Koss Porta Pro) sluchátka do MDA?

H.
Miloš Strouhal (3997)|8.3.2004 06:36
Dobrý den,jak jsem již psal v jiné diskusi,nejprve jsem se rozhodl upravit,tedy zničit HF sadu jež je k MDA dodávána,ušmikl ty špunty a připájel konektor 3,5 jack samočku,běžně k dostání..
Po nějaké době to odešlo do věčných lovišt' ,koupil jsem tedy za 90kč HF sadu od Nokie-ta s tím velkým kolíčkem,jež má v sobě zabudován mikrofon a mikrospínač pro příjem hovorů též,liší se jen mírně odlišným zapojením.. Ale stačí ohmmetr,pájka,cín..;) Dále jsem vzal ony zmiňované Kossy,ušmikl jim kabel,jelikož za léta používání jsem se již dávno naučil při opakovaném zlomení jej lehce vyměnit za jiný..,a nechal jim jen tak asi 15cm,a to připájel přímo k té handsfree-do toho kolíčku.. Takže mam vlastně úplně stejnou HF sadu,jako je ta jež je standartně dodávána,jen misto špuntů jsou Kossy,a místo MDA mikrofonu je kolíček s mikrofonem od Nokie..
Zatim mi to slouží bezvadně.;) Jak jsem ale již psal,ve vedlejší diskusy,existuje více možností,jak z MDÁčka vytvořit přenosný "jubox",aniž by jste stříhal drát od Kossů...
Pavel Koza (4761)|8.3.2004 08:21
Jenom k te male cestine, pokud je mi znamo, tak na rozdil od VELKE cestiny je na poli malych vyrazne vetsi vyber. Vlastne jde jen o jiny SIP, takze ja napriklad bez problemu pouzivam Resco Keyboard Pro, ale existuje i spousta dalsich, napriklad PDAMill TopKey. Urcite si vyberete:)