Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: České znaky v Pocket Word

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Dobrý den, vlastním MDA Qtek 2020 s Pocket PC 2003. Součástí je i Pocket Word. Kvůli českým znakům jsem si nainstaloval klávesnici LEng (která přeložila i prostředí) ovšem po napsání textu se mi některé znaky neuloží správně (ř, ť, ž...). Stáhnul jsem si tedy i české fonty, ovšem ani po jejich aplikaci se soubory neukládají správně. Problém se pravděpodobně týká pouze souborů uložených klasickým stolním Wordem, přesto mi je divné proč program znaky nahraje a zobrazí správně, ale po jakékoliv malé editaci souboru už není s to je uložit.

Navíc ještě mi Pocket Word nezobrazuje některé složky (musím otevírat přes průzkumníka)

Neznáte někdo nějaký recept, jak ho přinutit ke správné manipulaci s češtinou nebo mi prosím alespoň doporučte nějakou zajímavou alternativu...
    Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Ja pouzivam na svem pocket pc ceskou lokalizaci a ceskou klavesnici od sunnysoftu a nemam s ceskymi znaky problemy.
    Spise se mi objevuji problemy kdyz si do toho stahuju zadani DU na elektrotechniku, protoze mi to kolikrat misto znaku "ohm" zobrazuje W a ja se pak divim, proc mam z ukolu za pet kdyz jsem na rezistorech pocital s prikonem...
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Konverze Pocket Word -> Word ztrácí české znaky
    Od jan_bar v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 07-02-2006, 18:16
  2. české znaky v kontaktech
    Od xtra01_ce4you v sekci Motorola
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-03-2005, 11:27
  3. české znaky na iPaqu
    Od ok2shi v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq