Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Misto USB host kabelu redukci female - female? (N520)

Zax_ce4you (222)|17.5.2007 19:10
http://eshop.impactcomp.cz/?s-sn=RR-REDUKCE-USB-A-A-F-F&Mode=Sti&StiId=62155

Pri brouzdani jsem narazil na tento produkt (viz odkaz nahore). Docela me to zaujalo a zacal jsem premyslet, zda by se to nedalo pouzit spolecne s kabelem pro propojeni pdacka s pc, aby z toho vznikl usb host... Nikde nejsem schopen se docist, zda to bude fungovat, pres hardware nejsem zadny expert a co se tyce kabelu a konektoru, tak to jsem totalne mimo.

Myslite, ze mi to bude fungovat kdyz to zapojim takto?:
Pda} ---------- (kabel_pda-pc)-----------[samice-samice]{USB_zarizeni

Ptam se takhle pitome, protoze se v tom vubec nevyznam a nechci davat nejakych sedm stovek za priblbly kus dratu. Diky moc.

EDIT: Hmm.. uz me nebavilo cekat az nekdo odpovi, uz jsem to objednal, takze se necham prekvapit... tech padesat korun me nezabije.
oltcit (1098)|18.5.2007 01:17
nebude;)
Zax_ce4you (222)|18.5.2007 17:40
Nevadi, padesat korun me nezabije (uz jsem to objednal). Ale i tak to vyzkousim a pokud to bude fungovat, tak reknu :))
oltcit (1098)|18.5.2007 19:16
funkcia host je určená zapojením v systémovom konektore a samozrejme podporou zariadenia,tamten adapter slúži len ako spojka dvoch káblov.Ziaden host z toho nevytlačíš:D
Carabei (611)|20.5.2007 12:09
napadlo me ze by to zas takovy problem byt nemel, stacilo by prepojit jen par dratku a nebo si hodit na kabel krabicku, ktera by s pomoci prepinace umoznovala menit Host/Client
Zax_ce4you (222)|20.5.2007 12:10
No, kdybys mi to dokazal pls nejak nakreslit, tak bych to mozna i zkusil. USB client stejne budu asi vyhazovat a kupovat novy, tak proc to na nem nevyzkouset, ze?
oltcit (1098)|20.5.2007 13:15
Je tu niekde v sekcii FSC niekoľko tem s tematikou USB host aj so schemami zapojení.Musel by si v klientskom kábli zmeniť na systémovom konektore zapojenie,čo je dosť piplavá robota :? Ten prepínač je dobrý nápad z dôvodu,že súčasná funkcia klienta s hostom nie je možná.Bud jedno,alebo druhé.Všetko je to už dávno zdokumentované a vyskúšané,daj hľadať USB AND Loox720 AND host ;)
Zax_ce4you (222)|20.5.2007 19:08
ok dik... sam si na to ale asi netroufnu, zkusim se zeptat ve skole ucitele na elektrotechniku..