Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: CENZURA??

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Jen by mě zajímalo ,proč cenzor smazal celé vlákno ACER servis, kde jsem popisoval jejich přístup k zákazníkovi??

Proč???????
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Je divne, ze by nektery z moderatoru bez predchoziho upozorneni smazal cele vlakno :O to by muselo byt pro velmi hrube poruseni "pravidel pro diskutujici" a o to si myslim asi neslo ne? Jak pise kolega Zdenek, nebylo jen presunuto do spravne sekce?? To bych videl jako pravdepodobnejsi variantu....

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Můžeš být trošku konkrétnější? Kdy bylo asi vlákno založeno, kolik tam bylo příspěvků atd.? Nic jsem nedohledal a ani nikdo z dostupných moderátorů a žádném mazání nic neví. Nemyslel jsi toto?

Přesunuto do sekce ce4you

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Myslím že vím o čem je řeč, někdo tu kritizoval servis na notebook Acer, v posledním měsíci záruky mu vyměnili desku kvůli nefunkčnosti video out, po měsíci a půl se NB zase podělal (jiná závada) a verdikt servisu - výměna desky cca za desítku.

Bylo to dost nedávno, max tak 2 až 3 týdny zpět a taky to už nemůžu najít.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Porad mi ale jaksi unika, proc by to nekdo cele mazal?? :?:

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Dobry den. Jeste nez zacnu obesilat moderatory, neni dane hledane tema toto? To, jak na nej odkazoval Zdenek? Servis Aceru se tam probira ze vsech stran, pouze Vas prispevek nejak nemuzu najit. Pokud napisete vic informaci (kdy a kam jste prispevek zadal atp), obeslu moderatory a zkusim zjistit, jestli a pripadne proc to nekdo smazal.

Jinak v soucasne verzi systemu je to bohuzel tak, ze smazane veci jsou smazane okamzite a beze stopy, coz nejakemu zpatnemu dohledani moc nepreje. V dalsi verzi na to je pamatovano, ale protoze mi slovni spojeni "Nova verze ce4you" dohani k silenstvi, radsi to nebudu rozvadet.

V kazdem pripade o cenzure na ce4you nemuze byt rec, priklady negativnich komentaru Vam snad nemusim posilat, je jich tu pozehnane...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Také jsem to hledané téma četl...šlo tam i o to,že mu vyměnili paměti za menší a nakonec mu nějaká pražská centrála slíbila pomoc.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Takze - diky Google je jasne, ze:

1. Forum skutecne existovalo
    2. Forum jiz neexistuje

Obselal jsem vsechny moderatory, kteri to mohou mit na svedomi, tak uvidime, kdo se ozve. Duvod smazani nevim, nicmene na obranu moderatoru musim pripomenout, ze zalozeni nove diskuze se subjektem "ACER servis" v situaci, kdy se o servisu Aceru ve stejnem foru diskutuje uz nekolik mesicu ve vyse zminovanem treadu Servisni centrum Acer - tipy, triky, zkusenosti, ponekud odporuje pravidlum diskuzi o zakladani duplicitnich treadu. Jinymi slovy jsem presvedcen o tom, ze toto a nikoliv cenzura jsou jedinym duvodem odstraneni celeho threadu, protoze kvuli nedostatecnym vlastnostem administrace neni mozne s tim udelat cokoliv jineho. Skutecny duvod smazani ale muze sdelit pouze dotycny moderator sam...

V kazdem pripade se autorovi smazaneho prispevku omlouvam za neprijemnosti.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00214902_Untitled-1_Umad.gif 
Zobrazení: 37 
Velikost: 18.1 KB 
ID: 6383  

Podobná témata

1. cenzura
    Od Ivan balaz v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-07-2006, 13:58