Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 18

Téma: pocketkim a bluetooth gps a MDA2

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Zdravim pouziva to tady nekdo potreboval bych poradit diky
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od lout
    Zdravim pouziva to tady nekdo potreboval bych poradit diky
    Používám, ale do záhad fungování jsem moc nepronikl. ale zkusit se má vše
    V čem je problém?

Nováček
    Registrace
    Jun 2003

Presne si nepopsal v cem mas problem. Ale ja vim ze TM vi o problemech s GPS a nepodarilo se mu to odstranit. Pokud budes cekat na pomoc od TM tak se nedockas.
    Zkusil si to rozchodit bez ceske lokalizace?
    Pak zkus jeste preflasnout MDA.
    Ja osobne zkusenost s GPS nemam. Ale informace o tom mam tal se o ne s tebou podelim. Vim ze jsem nepotesil. Mozna to nekda tady na foru rozchodil a od toho to firum je. A diky za tyto fora.

Zdarec a hezky vikend

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Také jsem čekal na podrobnější popis problému, ale asi vím, o čem to bude: nefunguje mu spojení mezi MDA a GPS. Proč to nefunguje (a proč by mělo ) je nad mé chápání. Každopádně mi pomohla návštěva SUNNYSOFTu, kde mi dohráli "někam něco" a už to k mé obrovské spokojenosti chodí
    (ten problém je někde v BT, už to zaznělo v jiné diskusi na jiném místě).

Nicméně, kolegův problém může být úplně jiný.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od ipf
    Také jsem čekal na podrobnější popis problému, ale asi vím, o čem to bude: nefunguje mu spojení mezi MDA a GPS. Proč to nefunguje (a proč by mělo ) je nad mé chápání. Každopádně mi pomohla návštěva SUNNYSOFTu, kde mi dohráli "někam něco" a už to k mé obrovské spokojenosti chodí
    (ten problém je někde v BT, už to zaznělo v jiné diskusi na jiném místě).

Nicméně, kolegův problém může být úplně jiný.
    Pozor na současnou instalaci Tom Tom Route planer a Pocket Kim. Tom si obsadí com 8 a nikoho tam nepustí. Po odinstalaci vše OK. Ještě plánuju nainstalovat Tom jako druhy program, ale nějak není time.
    Zdar Zdenda.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Pozor na současnou instalaci Tom Tom Route planer a Pocket Kim. Tom si obsadí com 8 a nikoho tam nepustí. Po odinstalaci vše OK. Ještě plánuju nainstalovat Tom jako druhy program, ale nějak není time.
    Zdar Zdenda.

Tenhle problém jsem měl na MDAI také, ale opačně: PocketKim si zabukoval port a TOM měl smůlu. Taktéž pomohla odinstalace. Problém možná bude na pořadí instalace. První si zřejmě obsadí port a další mají smůlu (ale to je jen úvaha, prakticky jsem to nezkoušel).
    Ještě se vrátím k té instalaci: Jak jsem psal v jiné diskusi, na MDAII mi TOM-TOM fugoval jen do prvního pokusu nastavit parametry. Při opakovaném pokusu mám na displeji čtverečky (kolega <někde na diskusi> vysypaný čaj). Pak následuje zatuhnutí a reset, a teď už mi TOM nechodí ani po opakované instalaci.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Špatná správa je, že to s Tomem jinak nebude. Bohužel se přestal vyvíjet a odpověď, kterou jsem získal je ve volném překladu "trhni si zákazníku a kup si navigator i když čechy neplánujeme zahtrnout do systému".
    Taky přístup....

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

To je blbý , sice neměl tolik funkcí jako PocketKim, ale byl jsem s ním spokojenější. Měl jsem na něm celou Evropu a města.. škoda ho.
    PocketKim mne přivádí k šílenství způsobem zadávání trasy, navíc je (alespoň u nás na Vysočině) poměrně nepřesný na silnice (některé dokonce chybí). Ale to asi nebude záležitost autora.
    Ještě zpátky k Tomovi - byl by velký problém udělat něco s programem, nebo nastavením, aby to chodilo i na PC2003?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Muj problem je takovej pocketkim zpusti bluetoot spoji se z gps (blika dioda na gps) ale bohuzel data z gps nelezou do pocketkim na stankach pocketkim pisou ze tento problem u mda1 se dal odstranit vypnutim infra ale bohuzel u mda2 to nefunguje
    ps:Tomtom ma na svejch strankach update gps 209 a ted to fachci jako vino

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Muj problem je takovej pocketkim zpusti bluetoot spoji se z gps (blika dioda na gps) ale bohuzel data z gps nelezou do pocketkim na stankach pocketkim pisou ze tento problem u mda1 se dal odstranit vypnutim infra ale bohuzel u mda2 to nefunguje
    Pochopil jsem, že máš MDAII? Pokud ano, bude to stejný problém, jako jsem měl já. Doporučuji obrátit se na SunnySoft.
    Ten update TOMa je pro MDAII?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Pochopil jsem, že máš MDAII? Pokud ano, bude to stejný problém, jako jsem měl já. Doporučuji obrátit se na SunnySoft.
    ... ohledně obecných problémů MDA2/XDA2 s BT GPS doporučuji přečíst tento článek. Najdete v něm i odkaz na freewarovou utilitku, kterou vám patrně nahráli v Sunnysoftu. Spousta příspěvků ohledně tohoto problému najdete i na xda-developers ...

PavelR.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Tak jsem si prohlédl stránky, ale ten update jsem nenašel. Můžeš mi ho poslat. Díky. ipf.

Nováček
    Registrace
    Jun 2003

Lip si precti odkaz od PavelR. Ja tam tu utilitu nasel hned. Bez problemu. Je dobre se dobre divat.

TonY

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Tony
    Lip si precti odkaz od PavelR. Ja tam tu utilitu nasel hned. Bez problemu. Je dobre se dobre divat.

TonY

Asi si nerozumíme. Co se týče opravy chyby BT, to mám vyřešené k mé spokojenosti. Můj problém je nefunkční program TOM-TOM Route planer. Prolezl jsem všechny odkazy z článku "PavelR", ale nikde jsem na nic nenarazil (jó, hold už jsem starej a blbej a moje angličtina stačí akorát na to, abych ve světě nezabloudil, dobře se nažral a vyspal )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Tony

TonY

Asi si nerozumíme. Co se týče opravy chyby BT, to mám vyřešené k mé spokojenosti. Můj problém je nefunkční program TOM-TOM Route planer. Prolezl jsem všechny odkazy z článku "PavelR", ale nikde jsem na nic nenarazil (jó, hold už jsem starej a blbej a moje angličtina stačí akorát na to, abych ve světě nezabloudil, dobře se nažral a vyspal )
    ... ja opravdu jen odkazuji na fix, ktery vam pravdepodobne nainstalovali v Sunnysoftu - to proto, abyste tam priste jiz nemusel osobne

PavelR.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. BLUETOOTH PRO MDA2
    Od Jan Svoboda v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 03-07-2005, 08:27
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-03-2005, 14:08
  3. posílání přes bluetooth na MDA2
    Od d.devil v sekci Zbývající PPC