Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 28 z 28

Téma: U:fon útočí? 4.mobilní operátor dnes zahájil testovací provoz

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Když se koukám na to logo a nabídku U:fona tak mi silně připomíná "ČESKÝ SEN". pamatujete si na to ještě? To byla veliká reklamní kampaň v televizi a rádiu, tuny letáku .... A nakonec výbornej vtip. Nic mě tak dlouho nepobavilo. Jen aby to s U:fonem nedopadlo stejně
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

LOL prej mobilní internet, viděli jste jeho modem?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Na těch stránkách mají ke všemu tu samou fotku , jak k telefonu tak k modemu - podle mě je to jen ilustrativní

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

já bych neřekl, že to je ilustrativní, ke všemu krom fofr internet dávají ten telefon, který umí přes USB i internet v rychlosti max 153 kbit/s, k fofr internetu má být pak ten usb dongle.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

V současnosti nejlevnější měsíční paušál na neomezený mobilní internet (GPRS, EDGE - slabé pokrytí, UMTS pouze Praha a Brno - bohužel v tomto paušálu není HSDPA) má O2 za 653,- Kč s DPH. Jak zde bylo zmíněno je to se závazkem na 2 roky.
    Vše ostatní začíná někde od 831,-Kč s DPH (jak T-mobile - výhoda poměrně rozsáhlého pokrytí EDGE a neomezený i Wap i když jeho využití u XDA... tak i O2 - to zahrnuje v této ceně rychlosti HSDPA). Jen je třeba vybrat, kde to člověk nejvíce využívá.
    Ta nabídka co zveřejnil U:fon vypadá "hezky", ale podle mého se to nedá nazývat mobilním připojením. Možná to bude jakási konkurence Wi-Fi sítím, ale ty jsou již i na mnoha vesnicích a jeví se mi, že i někde levněji a "bez" podobného "vtipného" FUP. No necháme se překvapit třeba se proberou( .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

jj, doma mám internet od KlFree za 300,- měsíčně, takže jsem doufal, že Ufoun bude doplňkové připojení pro notebook na cesty. Jenže to levnější je jenom v rámci kraje a to dražší svojí cenou dost výrazně přesahuje doplňkovost, takže z toho nic nebude...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Téčko má teď akci:

http://t-mobile.cz/Web/Residential/T...l/Default.aspx
    http://t-mobile.cz/Web/Residential/T...-webnwalk.aspx

při smlouvě na dva roky je šest paušálů zdarma, při smlouvě na rok tři, takže těch 832 Kč nakonec vyjde na 624 Kč měsíčně. Navíc je v tom jak GPRS/EDGE, tak Internet 4G.

Jinak u:fon konkuruje spíš Internetu 4G a O2 CDMA a tam je mobilita celkem srovnatelná. Internet 4G Basic vyjde při smlouvě na 1 nebo 2 roky na 356 Kč, rychlost je 256 kbit/s, FUP 1 GB na měsíc.

Ceny píšu s DPH.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Koho chtej s tim FUPem nalakat? :sarcastic: To je skoro nepouzitelny..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od xtonda
    … Internet 4G Basic vyjde při smlouvě na 1 nebo 2 roky na 356 Kč, rychlost je 256 kbit/s, FUP 1 GB na měsíc…
    Jo, byl jsem uživatelem 4G Premium, po roce jsem to ale zrušil a chtěl jsem přejít jen na 4G Basic s využitím jen pro MDA a jeho prostřednictvím k připojení noťasu na chalupě. Má to háček, cituji:

1) Tarif Internet 4G Basic neumožňuje připojení přes EDGE /GPRS (nevztahuje se na přístup přes APN WAP, který je zpoplatněn dle platného ceníku, tedy 0.60 Kč/kB včetně DPH)..

To je prostě tarif jen pro užití s externím modemem či modemem v picmic kartě. No a pořizovat k ADSL + 4G Basic ještě další tarif pro MDA, to bylo skoro moc , nehledě na skutečnost, že na chalupě signál pro 4G není… Zatím nemám připojení na chalupě uspokojivě = ekonomicky vyřešené a jak tak koukám na zde popsané názory, ještě dlouho tomu tak bude…

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Taky jsem Internet 4G Basic stavěl proti u:fonovu internetu a mobilita s picmicí je nestrovnatelná proti tomu jejich telefonu :-) Jak už tu bylo psáno, nejlevnější flatrate na GPRS/EDGE/(UMTS) vychází na 624 Kč u T-Mobile a na 653 Kč u O2.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Chci se jenom zeptat, on uz ma T-Mobile UMTS?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

proto jsem napsal UMTS do závorky jako že se to týká jen O2. T-Mobile má jiný druh UMTS, to je to jeho Internet 4G a nechodí na tom UMTS mobily, co se běžně prodávají.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Trochu si tu postěžuji

Ach jo... Já mám doma Internet od O2 ADSL Extreme (bez FUP) a platím 1308,- Kč s DPH. Bohatě mi stačí! Rád bych měl i Internet na TyTNovia, ale to prostě už sponzorovat nehodlám! Ceny jsou vysoké, kvalita nízká a já ho nutně na mobilu nepotřebuji. Měl bych ho jen na občasné juknutí na net (páč je to na tom displeji stejně nepoužitelný) a hlavně na Skype (jen chat), dálkovou správu mého PC a občas nějaký ten mailík. Bohužel tarif pro mě (do 250,- ; 500MB FUP / měsíc) neexistuje Třeba se někdy na sklonku stáří dočkám (je mi 26)

PS: nejvíc mě štve to neustálé upisování se ďáblu. Nechápu proč po dvou podepsaných letech nemůže smlouva pokračovat dál bez nutnosti dalšího upsání se !!! :

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-02-2008, 19:23
  2. Čtvrtý mobilní operátor na českém trhu
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 13-01-2007, 20:05
  3. Soft na sledování nákladů na provoz vozu....
    Od ipetr_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-03-2006, 16:39
  4. Nastaveni zvuku; operator
    Od Pepa O. v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-06-2005, 06:04