Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: kde v CZ koupit BoxWave ClearTouch Anti-Glare?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

LEpsi folie v dnesni dobe asi neni ze, tak se ptam kde poridit, nechce se mi cekat nez dorazi z USA a pokud je dodavatel v CR tak urcite vyjde folie i levneji. Myslim ze nejsem sam, kdo by mel zajem.

myslim ze pro vario, compact 1,2,3,herald,artemis, a TyTn je stejna nebo se pletu?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

v pripade ze se bude obujednavat z US tak to vyjde cca na 350kc jeden kus. a pokud se objednaji 3 kusy uz je hromadna sleva. postovne cini asi 70kc, takze pokud ma nekdo zajem, objednam to ve vetsim mnozstvi alespon tech tri kusu.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od SpeedyTuning
    v pripade ze se bude obujednavat z US tak to vyjde cca na 350kc jeden kus. a pokud se objednaji 3 kusy uz je hromadna sleva. postovne cini asi 70kc, takze pokud ma nekdo zajem, objednam to ve vetsim mnozstvi alespon tech tri kusu.
    no ja bych zajem mel, ale o tu lesklou a hlane na acer n311, tak nevim, jestli se ta sleva da nakombinovat z ruznych druhu folii Ale kdyby jo, tak se mnou 100% pocitej. Kdybych to rusil, dam vedet cca 2-3 tydny predem, to by melo stacit, ne?

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Zdravím, sice nemám HTC, ale na svého asuska jsem před 3 týdny (15.12.) objednával folii přímo od BoxWave, protože už konečně akceptujou platby pomocí PayPal. A navíc Vám to pošlou v obálce (pokud objednáváte jenom folii). A po vánocích jsem ji tady měl a teď se na mě krásně směje.

S pozdravem všeho nejlepšího do nového roka 2010, přeje na svůj svátek David.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ja ti preju, abys dostal spravnou velikost folie. Treba na 3,5" Asus posilali folii o 3mm kratsi z kazde strany...4x reklamovano, 4x stejne blbe a nepomohlo ani psani presnych rozmeru, ani informace, ze stejna folie je na FSC a at tedy poslou tu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Já si objednal nedávno BoxWave na D2 matnou 3pack a byl jsem hodne zklamán. Folie nelícuje s okrajem displeje, navic řezy nejsou ani rovné. Od takové značky bych čekal kvalitu a né tohle. Takže mám volné dvě nepoužité matné na D2, kdyby měl někdo zájem.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Lepší je invisibleSHIELD.

Podobná témata

1. Fólie BoxWave ClearTouch Anti-Glare
    Od jimmyjames_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 236
    Poslední příspěvek: 07-01-2010, 01:08
  2. VARIO folie Boxwave ClearTouch Anti-Glare
    Od anaxagoras_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-04-2007, 16:27
  3. Chce se někdo připojit k nákupu fólie ClearTouch Anti-Glare?
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 19-03-2007, 18:17
  4. koupe ClearTouch Anti-Glare - KDE?
    Od okno_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 13:16