Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC-Mteor ROM 1.34.251

mYkCze (2)|14.5.2007 14:41
Dobry den, chtel bych poradit jak postupovat pri upgrade na 1.34.251. Kdyz jsem to nekolikrat zkousel, tak jsem asi dojel na 1% a skoncil u hlasky
"294 error : invalid vender id", tak jestli se s tim nekdo nesetkal a mohl by poradit. Diky predem :)
htcjirka (1875)|19.5.2007 23:58
Potrebujes specialni sspl,ktere je ke stazeni i s navodem na xda-developers v sekci htc breeze.Dnes jsem uspesne dokoncil flash.
tibor_ce4you (15)|20.5.2007 08:24
Mohl bys to, prosím, trochu rozvést? Podle jakého návodu si postupval. Je jich tam nějakolik různých. Kolega použil návod na XDA wiki a telefon úplně zmrtvit. Nedostane se ani do bootloaderu.
htcjirka (1875)|20.5.2007 12:32
Na xda-developers je jediny topic v sekci HTC BREEZE a zacina : Htc Breeze Test Sspl
So, guys, here is the first test SSPL for breeze.
extract to your device root!!!
start spl.lnk AND immediately press POWER and CAMERA buttons. (or try hust CAMERA)
if the screen shows sth like spl 1.01 DFR, then everything is ok - it is my spl
this version was intended to allow you to flash any CID rom update and unsigned nbh files. the next release will be based on the latest spl and include compatibility with new RUU of 1.34 rom updates and the feature to fix bad blocks.

EDIT - may 10, 2007 - SSPL V1 works successfully
CID check - disabled
NBH check - disabled

attached spl in nbh format for flashing - breeimg.zip

Thanks to:
DES for his SSPL
Olipro for his hard spl which actually saved me from hours of IDA analysing - I simply compared his spl to original and patched the one from breeze
Vcera jsem to podle tohoto navodu udelal hned napoprve bez jakychkoliv problemu.Predtim me to stale vyhazovalo: error id vendor.Po postupovani podle tohoto navodu jsem jiz hladce naflashoval posledni rom 1.34,radio 1.38 aku 3.3.1 HTC EUROPE WWE.Dulezite je vzdy mit nabitou baterii ke 100% a hlavne nemit na pocitaci nastaven mod spanku(uz jsem to take tady na foru videl),flash trva poctivych 25 minut a telefon pri nem porad sviti,takze tu baterii nepodcenovat.
mYkCze (2)|21.5.2007 18:45
Tak uz mam taky flashnuto, moc diky za pomoc :)
htcjirka (1875)|21.5.2007 18:52
To jsem rad ze to pomohlo a pomuze treba i ostatnim
EDIT: A navic tato rom enabluje rychla HSDPA,ktera i Mteor bez predni kamerky umi, diky teto posledni rom.Jelikoz se pres 3G pripojuji k pocitaci,nainstaloval jsem tuto rom(imate rom a Dopod rom HSDPA take umeji),zavolal na O2,zmenil tarif z Data Nonstop na Internet 1024,ktery me vysel oproti data nonstop o 50kc draz, a v MTeoru uz me sviti H ikonka a frci rychla data 1MB/s