Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX N550 +MSI SF200 GPS + TOMTOM6 PROBLEM

gLORCKY (2)|14.5.2007 07:20
ahoj, nevim jestli se to uz tady probiralo,ale potreboval bych radu. Mam Looxe N550 a GPS (Bluetooth) MSI SF200 obe zarizeni spolu komunikuji v pohode, kdyz si pustim GPS Viever co se naistaluje do pda tak normalne otevru GPS a vidim, ze funguje, ALE kdzy chci GPS vybrat v TOMTOM6 tak mam moznost pouz vybrat GPS na nakejch prednastavenejch Serial Portech a na zrovny tyhle porty,ktere nabizi TT6 neni mozne GPS nastavit, kdyz si v BTHT nastaveni dam zmenit port na nekterej z tech ktery nabizi TT6 tak to pise PORT NENI MOZNE VYTVORIT, nasel sem nekde na nakym zahranicnim foru ze lidi maj podobnej problem a mluvilo se tam o instalaci nejakeho balicku ovladacu .. nic podrobnejsiho jsem bohuzel nenasel ... predem dik za help :) jo a jsou tam WM5
Inspektor_ce4you (16)|14.5.2007 11:56
Totéž jsem řešil minulý týden. A vyřešil díky tomuto foru. Přeinstaluj standardní BT ovladač tímto: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=17095 (Widcomm / Broadcom Bluetooth pro Fujitsu-Siemens N560). Funguje výborně, lépe se s ním pracuje než s tím od MS a v TT6 se objeví pod 'Jiná NMEA GPS' dva nové BT COM porty. Pro informaci, ten Widcomm / Broadcom Bluetooth ovladač jsem instaloval na již nainstalovaný LOOX C550 (bez HR) a zakončil soft resetem...
gLORCKY (2)|14.5.2007 23:53
ooo tisicere dekuji ... pomohlo to .. TT6 s tim SF200 jede a jeste jede i OBEX .. fakt supr :)