Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

m700 problem s GPS viewer

blackchicken (28)|13.5.2007 02:11
Zdravim
uz tyden jsem stastnym majitelem 700, musim rici ze dobry to stroj, par vecicek na odladeni by se naslo ale jsem spokojen. Par dotazu:

1: GPS viewer nejde, sel ale ted nejde, pise cannot be opened is not trusted with a trusted certificate....reinstal or restore......to same hlasi location sms, jak zapnu ci vypnu GPS modul, jak poznam ze funguje dobre pokud nespustim tyto programy. Zkousel jsem i utilitou Aplication recovery znovu nahodit ale proste nejde

2: jak udelat z m700 flash disk WM5storrage nejde, je tu jina volba? tak abych prisel k jakemukoli pc s kablem pichnul usb a videl vlastne kartu jak v commanderu tak explorelu

Diky za odpovedi.
tody_ce4you (11)|13.5.2007 06:12
WM5Storage ide. predtym ako ho pouzijes vlez START > SETTINGS > CONNECTIONS > USB to PC > a tam odskrtni "Enable advanced network functionality"

potom mozes aktivovat WM5Storage a zapojit M700 do usb.
blackchicken (28)|13.5.2007 20:30
super dikec, uz to frci. Nevite jeste nekdo co s tim GPS? dikec
Pítr6630 (55)|13.5.2007 22:00
[QUOTE="blackchicken"]
1: GPS viewer nejde, sel ale ted nejde, [/QUOTE]

No mám stejnej problém... bohužel se mě nepodařilo zjistit co s tím... Ale ona je to stejně taková aplikace na nic, když mám navigaci...
blackchicken (28)|14.5.2007 01:22
JJ TO JE SICE PRAVDA ALE I TAK NO, NEJDE TO SPUSTIT ANI Z WINDOUSU PRIMO EXE SOUBOR TO JE DIVNE, DNESKA JSEM SI VSIMOL ZE NASTAVOVANI TLACITEK JE POSUNUTO O JEDNO, TEDY KDYZ CHCI HORNI LEVE NAPRIKLAD START MUSIM NAVOLIT TO CO JE NAD STARTEM. HALUZ ALE HLAVNE ZE TO FUNGUJE..