Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s instalací Freedom klávesnice na Windows Mobile 2003

Botanicus (2)|12.5.2007 18:58
Dobry den,

koupil jsem si externi klavesnici Freedom universal. Postupoval jsem dle navodu, stahnul ovladac pro WM 2003 - iPAQ 2200 - Freedom klavesnici a zacal instalovat . Instalace se zdala byt v poradku, ve Windows se objevil jakysi dialog, bylo tam, tusim, zda chci instalovat do standardni slozky aplikaci, dal jsem OK. Na iPAQu se zobrazoval prubeh kopirovani, vse se zdalo byt v poradku. Nakonec se zobrazil dialog, ze je mozne, ze se na obrazovce zarizeni zobrazi doplnujici informace. Nebyly tam, coz ale jeste nemusi nic znamenat, bylo uvedeno, ze to je mozne.

Pote jsem (dle manualu) softresetoval zarizeni a jal se hledat program, na ktery se manual odkazuje. V Programech neni, v menu uz vubec ne a v C:\\Program Files take nic. Nevim proc a netusim, kde muze byt chyba.

Diky za rady.
bjirka (380)|12.5.2007 21:33
Sice nemám WM2003, ale zkus se kouknout do Nastavení -> Systém, jestli tam není náhodou položka BtHID s ikonkou dvou červených písmen BL. Myslím, že pokud instalace proběhla správně bude to tam, někde to je dokonce u nich v návodu. Alespoň já to tak mám.
Botanicus (2)|12.5.2007 22:42
[QUOTE="bjirka"]Sice nemám WM2003, ale zkus se kouknout do Nastavení -> Systém, jestli tam není náhodou položka BtHID s ikonkou dvou červených písmen BL. Myslím, že pokud instalace proběhla správně bude to tam, někde to je dokonce u nich v návodu. Alespoň já to tak mám.[/QUOTE]

Bohuzel nic takoveho tam nemam.