Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 410 - displej

johny.levis (6)|11.5.2007 00:13
Dobrý den,
Mám možnost koupit toto PDA za výhodnou cenu a to 500Kč, ale bohužek s prasklým dispejem, ale jinak plně funkční.
Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je výměna displeje možná, kolik by asi tak stála a jestli se to vůbec vyplatí.
xtonda (811)|11.5.2007 09:27
Displej se přehodit dá, ovšem nemyslím si, že kupovat nový by se nějak extra vyplatilo. To jedině pokud by si měl jiný loox 4x0 s dobrým displejem a jinou vadou, pak by se z toho dalo splácat funkční PDA.

Pokud je to s kompletním příslušenstvím, tak by to IMHO stálo za to i jen kvůli tomu příslušenství, mít kabel a nabíječku doma i v práci je celkem šikovné, druhá baterka a náhradní stylus se taky může hodit, tedy vycházím z toho, že nějakého looxe 410 nebo 420 už máš.
johny.levis (6)|11.5.2007 16:44
Mohle bych se tedy ještě zeptat, kolik by mohl takový nový displej stát ???
A na kolik by mě výměna toho displeje přišla ?..
Bylo by to moje první PDA,a proto bych nějaký další nefunkční LOOX 410 docela uvítal, Kvůli displeji..
zivan (615)|11.5.2007 17:48
Podle drivejsich diskusi by te novy displej vysel draz nez koupe bazaroveho Looxe :-(

Ale 500 za kompletni prislusenstvi je slusna cena. (Pokud budes mit dalsiho funkcniho Looxe)
xtonda (811)|11.5.2007 19:19
Tohle téma jsem tu již jednou otevřel a řešil, protože jsem měl stejný problém, měl jsem funkční 410 a dostal jsem 420 s rozbitým displejem a chtěl z toho udělat funkční 420.

Na eBay sem teď displej pro 410/420 našel za cca 110 USD i s dopravou z Hongkongu do ČR, takže by to vyšlo tak na 2300, pokud by po tobě chtěli celníci doplatit DPH a clo, tak by to mohlo být kolem 3000, displej by sis mohl vyměnit sám, nebo už se nepamatuju kde, ale někde jsem narazil na příspěvek někoho, kdo psal, že mu v servisu řekli, že to sice není standardní úkon, ale že by mu to za 900 prohodili, doufám že si tu částku pamatuju dobře.

Za těchto podmínek bych do toho nešel, jedině bys podobně výhodně narazil na vrak s OK displejem, to ale není pravděpodobné, protože displeje si lidi rozbíjí zdaleka nejčastěji.