Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mizeni ikon z quick link

LorD.FreD (56)|10.5.2007 20:01
Zdravim, nema nekdo problem s postupnym zmizenim ikon v quick link ? furt mi nejaky ikonky mizej :( nevim vubec proc ? jestli tim ze sou delsi dobu nepouzivane ? nebo se to s necim hada ?vzdycky pomuze quick link odstranit, znovu nahrat a chvilku jede... ale pak sup jedna ikona pryc... za den druha... pak dva dny nic, a dalsi... proste pomalinku ale jiste odchazeji a uz me to stve :(
Panot (569)|11.5.2007 01:15
Hádá se to s nějakým jiným softem. Těžko říct u tebe s jakým, ale měl jsem podobné problémy. Musíš si vychytat, který software to dělá a ten pak vypustit, nebo najít alternativu. Vychytal jsem to a už problémy nemám..
LorD.FreD (56)|11.5.2007 15:09
a s cim se to hadalo u tebe ?
Panot (569)|11.5.2007 15:16
Mám za to, že mi to dělalo Spb plus, měl jsem tam ještě Gprs monitor, ale teď je myslím novější verze a tak už to nemusí být problém. Jedna z těchto aplikací mi to dělala, protože po odinstalaci problém zmizel. Mizela mi hlavně ikona nepřijatých hovorů. Musel jsem jí obnovit a znovu jí do Quick link přihodit. Může to ale dělat i jiný soft. Znáš to, aplikace se mění a tak se těžko zjišťuje, co by to mohlo způsobovat. Obecně platí, co nejmíň zbytečných aplikací a pokud je to nezbytné, tak od známých výrobců. Teď to mám vychytaný, že problémy se stabilitou a mizením ikon nemám vůbec žádné.