Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nejmodernějši PDA s telefonem!!!

SpeedyTuning (240)|10.5.2007 13:24
Jen takové shrnutí pro ty co nemají přehled. Co by jste si pořídili, kdyby jste teď kupovali nové zařízení?

Pro mě jsou asi volby dle umístění následující.

1.HTC TyTn
2.HTC Herald
3. Asus P535
Miloš Strouhal (3997)|10.5.2007 13:31
A co HTC Trinity? :) Oproti TyTnu ma vestavenou GPS a oproti Asusu zase UMTS.
SpeedyTuning (240)|10.5.2007 13:35
trinity jsem myslel ze je to same jako TyTn. ale asi neni :-) (edit: ted na to koukam je bez klavesnice ale krasne cernej-kazdopadne bazarove se moc sehnat neda)

kazdopadne by me lakalo neco v cerne barve, napr. takovy dell axim jiste taky neni spatny :-)
Miloš Strouhal (3997)|10.5.2007 13:37
SpeedyTuning (240)|10.5.2007 15:46
tak nazor na TyTna jsem zmenil, videl jsem to u vodafonu a je to snad vetsi nez vario a design me neoslovil uz vubec:-( takze TyTna od Vodafonu urcite ne, mozna kdybych se podival na klasickeho tak to bude jine.
bjirka (380)|10.5.2007 16:25
P3600 - výborný stroj . Mám ho:D . Je to můj první přístroj s WM - jsem z nich nadšený. Nechápu, proč někdo řeší třeba převádění filmú pro koukání v PPC. Film v .avi (1,3GB) pustím a normálně se mi přehraje bez trhání včetně zvuku....to samé 700MB .divx???
Ale tohle zařízení má pro mě jednu trochu nepříjemnou vlastnost: černá barva je nejlepší :yes: (:sarcastic: ) bohužel když ho dám do držáku v autě za přední sklo - venku svítí sluníčko - já ho zároveň dobíjím z CL adaptéru (odbočka - někde jste řešili nekompatabilitu CL adaptérů - pokud zastrčím adaptér nejdříve do palubní sítě auta a pak do zařízení - žádný problém, pokud ho nejdříve zastrčím do zařízení a pak teprve do sítě auta tak nenabíjí - asi vlastnost ochrany DC/DC převodníku co je uvnitř - to jen tak na margo) tak po chvíli se zařízení (rozuměj P3600) tak ohřeje (je pravda, že mám zároveň s TomTomem na plný jas, puštěný i Skype, IM+ a poslouchám internetové rádio tzn. puštěný PIE a WMP), že se po nějaké době (asi tak po hodině podle síly venkovního sluníčka) rychle rozbliká červená indikační led (místo při nabíjení trvaleho svícení červené) a telefon je dost teplý. Dnes bych si rozhodně koupil světlou variantu!
Jinak naprostá spokojenost! Ale to jen abys věděl různá úskalí rozhodnutí - pokud venku prší tak není problém :D, protože se zařízení prostě tak za předním sklem nerozpálí.
SpeedyTuning (240)|10.5.2007 16:28
trinity je fajn ale premyslim o bazarove koupi. Tytna jsem mohl mit cca kolem 10tisic. ale dnes jsem si ho prohledl na zivo a ta barva je takova zvlastni (u vodafonu) a ma i takovy divne hranaty tvar
SpeedyTuning (240)|10.5.2007 16:30
jeste eten v cernych barvach nevypada zle ( napr. m600) ale po zkusenostech verim spise HTC, bezproblemova reklamace, neporuchovost, velke mnozstvi Rom.
JanHavlicek (635)|11.5.2007 21:34
Kdyby se mělo jednat o WM zařízení, tak bych dneska šel pravděpodobně do Palma 750, nebo HTC Heralda. Také se mi docela líbí HTC Vox, ale to už jsme u smartphonů

Když TyTNa, tak v jeho Vodafone (nebo T-Mobile) verzi, ta se mi lbí mnohem více než origo od HTC. Ovšem co je strašný je ta tloušťka, je to moc tlustý
SpeedyTuning (240)|12.5.2007 00:48
tak jsem si ve vodafonu prohledl tytna a musim rict ze je to neco hroneho. Vubec se mi nelibi ani volba barev. Myslel jsem ze to bude lepsi :-( takze premyslim nyni i o compactu III
Bodamax (41)|12.5.2007 20:35
Taky toto řeším, ale Compact III jsem zatratil kvůli procesoru. Ten Asus mě strašně láká, i když je bez klávesnice - ještě jsem bez klávesnice nic neměl. Pokud tedy půjdu do zařízení bez klávesnice, tak Asus P535 je asi jasnou volbou. Pokud s klávesnicí, tak dá se říct zda Eten nebo htc je už skoro jedno (pro mě). Ale ten Asus... :yes:
Moc jsem tu o něm zásadního nečetl, co by mě odradilo. Proč už jej ty neřešíš?
Razi3L (37)|13.5.2007 21:42
ja nevim,ale ja osobne si asi nejspis pockam na serii i-mate ultimate,ma to uplne vsechno(az na GPS a to nevyuziju a kdyztak bych si koupil externi-nezere tolik baterku a je presnejsi),radio,128 MB ram,wifi,VGA,GPRS,EDGE a bude i verze s QWERTz,vecko,vysouvaci s numerickou,klasickej s numerickou a bez klavesnice.
Zacne se prodavat v lete,ale jestli i u nas,tak to je otazka,ale u sousedu ano(SR)
casher (35)|16.5.2007 18:53
no ja si asi pockam az trochu spadne cena Heralda!....ma vsechno co ja vyuziju a navic velmi prijemnou tloustku (na to ze ma klavesnici). Jediny z ceho mam strach je to jeho 200Mhz....jsem totiz rozmazleny z 416Mhz ze sveho compacta. Ale myslim ze to moc znat ani nebude a kdyz jo tak je jen otazka casu kdy si na to zvyknu :)......snad.
zdenpok (207)|16.5.2007 20:10
Taky jsem přešel z compacta a taky jsem měl strach, ale je to v poho. Pocítil jsem to jen u hry golf.
casher (35)|16.5.2007 21:06
Zdenpok: moc dik....ja golf moc nehraju tak by to melo byt vpoho :)....
bmk (117)|17.5.2007 14:39
A proč ne Asus p 535???Je to dobré zařízení,nebo alespoň všude kam jsdem vlezl a bylo o něm psáno,tak vesměs pozitivně...Proč tedy ne toto???