Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

smart dialer & t9 phone pad (htc universal)

p.a.Ť.o (69)|10.5.2007 09:10
problem 1) nefungujici smart dial(er)
- nez jsem zacal hledat reseni pro hacky a carky ve jmenech, tak alespon fungovalo vyhledavani, ted uz nefunguje ani to
- zkousel jsem i verzi pro tytn nebo balicek od valeravi smartdial

--> mohl by mne, prosim, nekdo nasmerovat, kde hledat funkcni verzi smartdialeru?

problem 2) nefungujici t9 phone pad
- omylem jsem preinstaloval ten originalni v pdacku. bohuzel to byla qvga verze. po odinstalaci nefunguje ten puvodni. nasel jsem na netu anglickou verzi pro vga, ale hledam international (nebo mi staci navod jak rozjet cestinu- knihovnu mam).

--> mohl by mne, prosim, nekdo nasmerovat, kde hledat funkcni verzi t9 phone pad international?

ps. neradte mi, pls, udelat HR- to je to nejjednodussi, ale taky nejzdlouhavejsi v porovnani s nainstalovanim dvou souboru!
p.a.Ť.o (69)|10.5.2007 09:11
...
szoustal_ce4you (174)|10.5.2007 10:22
Zkus WM6. Tam vyhledávání ve jménech s diaktrikou funguje perfektně. Na WM5 jsem měl smartdialer.dll z tytána.
p.a.Ť.o (69)|10.5.2007 15:29
[QUOTE="szoustal"]Zkus WM6. Tam vyhledávání ve jménech s diaktrikou funguje perfektně. Na WM5 jsem měl smartdialer.dll z tytána.[/QUOTE]

díky za odpověď, ale upgrade nechci. měl jsem wm6, ale nebyla stabilní, vytuhávala, uni byl pomalý. a nechci zde rozvádět diskuzi, proč nechci a proč bych upgradovat měl.

smardialerů jsem zkoušel asi 6, poradíš, který je ten funkční? :sarcastic:
Lobo_ce4you (514)|10.5.2007 15:58
Pato psal jsem ti PM a něco i poslal na Gmail ;)
p.a.Ť.o (69)|10.5.2007 21:15
[QUOTE]problem 1) nefungujici smart dial(er)[/QUOTE]
- nakonec jsem to rozjel pomoci valeravi smartdialu. je třeba nainstalovat search, mui a ještě cosik, prostě tři .caby

[QUOTE]problem 2) nefungujici t9 phone pad + czech verze jen v qvga velikosti[/QUOTE]

- nainstalujte vga english verzi
- SR
- zkopirujte soubory intellipad jinam
- odinstalujte
- SR
- nainstalujte international verzi (našel jsem jen qvga verzi)
- SR
- nastavte jazyk v options na czech
- přepište originální qvga verzí vga (bez language files)
- SR
- enjoy!

ps. kdyby někdo potřeboval víc helpu, tak PM ;)

2 Lobo: viz majl ;)