Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Leskla nebo matna folie BRANDO ?

Baltazarek (121)|9.5.2007 22:06
Zitra chci koupit folii na PDA n560. Poradte jestli vzit

Fólie Brando antireflexní - FS Pocket Loox n520, n560, c550
Fólie Brando - Fujitsu Siemens Pocket Loox n520/n560/ c550

Nakupovat budu asi v sunnysoftu. Poradte prosím, hodne na to specham, zitra budu mit sve prvni PDA n560 :-)
milos797 (259)|9.5.2007 22:22
Tak to sa tesim s tebou na nove PDA. Na N560 som sa tiež veľmi tešil. A keď mám pravdu povedaŤ, vždy, keď si nainštalujem nový software musím silno napínať análne svalstvo, aby som sa neposral od radost :D Čo sa týka fólie, tak ja som si kipoval matnú fóliu a je fajn - len pozor pri lepení, nikdy display nevicistis tak, aby bol úplne bez prachu :) Brando mi na display sadlo perfektne. Kamosi na asus a acer davali tiež a tam mali medzery. Takže ja ti odporúčam matnú, ale nieje to objektívne. Ono v podstate každá z týchto fólií spĺňa svoj účel - chráni display.

A moje zistenie - nové PDA je ako neobrúsený diamant - drahý, no ako každý iný. Časom si ho však vybrúsiš do takej podoby, že to bude to jediné a žiadne ine ;)

Apropo, aby si mal viac informácií a mohol si posúdiť aj sám, prečítaj si :
https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=256
Baltazarek (121)|9.5.2007 22:55
ahoj, me by tedy zajimalo ktera z těchto dvou je matna a ktera leskla.

Fólie Brando antireflexní - FS Pocket Loox n520, n560, c550
Fólie Brando - Fujitsu Siemens Pocket Loox n520/n560/ c550

antireflexní znamena ze je matna ? Myslite ze ji sezenu v Brne ? Dekuji
mjancok (78)|9.5.2007 22:58
Ahoj.
Nedávno jsem kupoval matnou folii Brando.
Display jsem vyčistil pomocí obrousku na čistění LCD monitorů- LCD Screen Cleaning Tissues za 105.- /100ks/.Bez prachu,bez bublinek a v pohodě.
Doporučuji matnou-antireflexní.
jvejlupek (6)|10.5.2007 01:37
Apropo až budeš přemýšlet o prográmku na wifi připojení, tak možná doporučuji free prográmek Boingo, nenech se hned uvrtat do E2C za bonus bodíky. Jsou s tim trochu problémy. Už to tu ale bylo rozebíráno.
Lukas.Manak (169)|10.5.2007 05:58
Baltazarek:sunnysoft na zelném trhu tam ji seženeš
Baltazarek (121)|10.5.2007 07:52
ahoj. V sunnysoftu v Brne ta folie Brando antireflexní - FS Pocket Loox n520, n560, c550 neni psana skladem. Jinde ji asi tet v brne nesezenu ? a bez folie to bude blbe :-(
Ivo Pokorný (400)|10.5.2007 09:09
[QUOTE="MaNi"]Baltazarek:sunnysoft na zelném trhu tam ji seženeš[/QUOTE]

Sunnysoft jiz nesedi na zelnaku, ale na pekande. ;)

Baltazarek: Nespolehej se na jejich eshop, co tam je psano nesedi. Zajdi tam (tezko se tam dovolava).
Lukas.Manak (169)|10.5.2007 14:12
[QUOTE="Ivo Pokorný"][QUOTE="MaNi"]Baltazarek:sunnysoft na zelném trhu tam ji seženeš[/QUOTE]

Sunnysoft jiz nesedi na zelnaku, ale na pekande. ;)

Baltazarek: Nespolehej se na jejich eshop, co tam je psano nesedi. Zajdi tam (tezko se tam dovolava).[/QUOTE]


tak to se omlouvám nevěděl jsem že se přestěhovali už dlouho v Brně nebydlím...:oops: :oops: :oops: