Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Nejlevnější benzín v Praze, kde?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Víte někdo? Včera jsem Natural 95 sehnal nejlevněji u čerpací stanice Esso na Kolbenově ulici ve směru na Černý Most za 28.30 CZK. Všude jinde je dražší. Nemluvím teď o "no name" benzínkách, bavím se o normálních značkových bezínkách typu Shell, OMV, Agip, Esso, v nejhorším i TESCO. Nerad bych si ale v rámci škudlení něco udělal s motorem, takže tak "no name" vynechme.. Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

... já tahám benzín zásadně ze sousedova auta, on má velkou nádrž a zatím si toho nevšimnul. Přijde mi to nejvýhodnější.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

:yes: Hm, muj soused by si toho ale vsimnul, tak nic no.. Nejaky jiny navrh?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Rock Zone - ceny benzínu nebo levný benzín na Impulzu - ale to taky asi moc nesplňuje požadavek.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nikdo nebydlí v Praze a nesnaží se tankovat levně benzín? Škoda, tak jsem asi sám, přičemž nejnižší je dle mého pátrání na již zmiňované benzínce, ovšem už za 29.30,- CZK. :? Jsem zvědav kam až to vystoupá, hlavně až budou prázdniny.. :no:

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Na zminenym ESSU tankujeme taky (ale jenom naftu)-ESSO jako jedno z mala znackovejch docela ceny resi, porovnam-li to treba s Shellkama ci predrazenou Benzinou (i kdyz tam ted tankuju sluzebaka, kvuli soutezi o DVDcka ).
    Pak se jeste osvedcil Janata - to je ta mala na Cernaku, u metra Rajska zahrada (mozna podle vasich meritek spada pod ty noname, ale proslo nam autama od nich uz peknejch par hektolitru a zatim bez nejmensiho problemu). A potom jeste MAKRO, ktery je s Makro kartou jeste o padesatnik (nebo i vic, podle lvl karty) levnejsi nez vyvesena cena.
    Zjistil-li dalsi, dam vedet, tohle je ale ustalena trojice - otec jako "malopodnikatel" s velkou spotrebou cenu nafty vcelku resi, takze bude treba vedet neco dalsiho

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Super, díky moc, zkusím i toho Janatu! Makro kartu mam, tak taky mrknu, dlouho jsem tam nebyl..

Podobná témata

1. Nejlevnější staré PDA pro navigaci ?
    Od Bakouš v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-05-2007, 08:34
  2. Jaké je nejlevnější PDA s GPS, GSM,GPRS prodávané v ČR?
    Od DennyNet_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 24-11-2006, 09:07
  3. Nejlevnější obchod
    Od DavidFawn v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-09-2005, 17:30
  4. Kde koupit nejlevnější GPS Bluetooth?
    Od xanta_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-08-2005, 14:09
  5. kde koupit nejlevnější LOOX 720
    Od padrinos v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-05-2005, 18:48