Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejlevnější benzín v Praze, kde?

Miloš Strouhal (3997)|9.5.2007 14:37
Víte někdo? Včera jsem Natural 95 sehnal nejlevněji u čerpací stanice Esso na Kolbenově ulici ve směru na Černý Most za 28.30 CZK. Všude jinde je dražší. Nemluvím teď o "no name" benzínkách, bavím se o normálních značkových bezínkách typu Shell, OMV, Agip, Esso, v nejhorším i TESCO. Nerad bych si ale v rámci škudlení něco udělal s motorem, takže tak "no name" vynechme.. ;) Díky
Pavlucha (1496)|9.5.2007 14:41
... já tahám benzín zásadně ze sousedova auta, on má velkou nádrž a zatím si toho nevšimnul. Přijde mi to nejvýhodnější. :D
Miloš Strouhal (3997)|9.5.2007 14:44
:) :yes: Hm, muj soused by si toho ale vsimnul, tak nic no.. Nejaky jiny navrh? ;)
Zdenek Malinsky (9781)|9.5.2007 19:33
Rock Zone - ceny benzínu nebo levný benzín na Impulzu - ale to taky asi moc nesplňuje požadavek.
Miloš Strouhal (3997)|15.5.2007 14:56
Nikdo nebydlí v Praze a nesnaží se tankovat levně benzín? :) Škoda, tak jsem asi sám, přičemž nejnižší je dle mého pátrání na již zmiňované benzínce, ovšem už za 29.30,- CZK. :? Jsem zvědav kam až to vystoupá, hlavně až budou prázdniny.. :no:
Honza Kulíšek (73)|15.5.2007 16:44
Na zminenym ESSU tankujeme taky (ale jenom naftu)-ESSO jako jedno z mala znackovejch docela ceny resi, porovnam-li to treba s Shellkama ci predrazenou Benzinou (i kdyz tam ted tankuju sluzebaka, kvuli soutezi o DVDcka :) ).
Pak se jeste osvedcil Janata - to je ta mala na Cernaku, u metra Rajska zahrada (mozna podle vasich meritek spada pod ty noname, ale proslo nam autama od nich uz peknejch par hektolitru a zatim bez nejmensiho problemu). A potom jeste MAKRO, ktery je s Makro kartou jeste o padesatnik (nebo i vic, podle lvl karty) levnejsi nez vyvesena cena.
Zjistil-li dalsi, dam vedet, tohle je ale ustalena trojice - otec jako "malopodnikatel" s velkou spotrebou cenu nafty vcelku resi, takze bude treba vedet neco dalsiho :)
Miloš Strouhal (3997)|16.5.2007 14:20
Super, díky moc, zkusím i toho Janatu! Makro kartu mam, tak taky mrknu, dlouho jsem tam nebyl..