Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Compact a 4gb SB?

Luboshek1 (5)|9.5.2007 11:18
Nezlobte te se za mou otazku, ale zajimalo by me jestli je mozno v MDA COmpact mozno pouzit 4 GB SD a popripade jaka znacka a rychlost je nejlepsi? Asi se to tady resilo, pokousel jsem se to hledat, ale mam ted opravdu hodne napilno(statnice) a cloveku znalemu odpoved zabere minutku.:) Dekuji mockrat za ochotu.
Surgical (2364)|9.5.2007 12:50
Na co studujes? Na socialniho inzenyra? Tak to asi propadnes....

Jinak. Jde to, na znacce a rychlosti nezalezi. Nesmi byt SDHC, ale SD nebo MMC.
Luboshek1 (5)|9.5.2007 13:14
Ne na socialniho inzenyra opravdu ne..:( Cekal jsem, ze se odpoved neobejde bez nejake pichlave poznamky, proto jsem v uvodu napsal, aby jste se nezlobil(i). Chtel jsem dokonce napsat, ze se omlouvam, ale nenapsal jsem, protoze nemam za co. Moc me mrzi nadrazenost nekterych lidi na tomto foru(neni to samozrejme problem pouze tohoto fora). Ne kazdy je v problematice PPC tak zbehly, ne kazdy tady travi tolik casu jako jini jedinci. Nekdo potrebuje treba vedet jednu informaci a uz sem nevkroci.Proto nechapu duvod te tve poznamky a ruznych jinych neprijemnych poznamek jinych lidi( vetsinou prispevatelu, recenzentu, moderatoru), kdyz nekdo neco napise do spatne diskuze, nebo ma opravdu, pro nekoho zbehleho, velmi trivialni dotaz. Je to prece diskuzni forum. Jsme(jste) tady aby jsme si navzajem radili a predavali si informace ne? Mrzi me to, ale asi nic s tim neudelam. Chce to vic tolerance a pochopeni.
Luboshek1 (5)|9.5.2007 13:15
V tom navalu emoci jsem zapomnel podekovat za tu informaci...diky...moc jsi mi pomohl, protze uz jsem si malem objednal 4 GB SDHC :)
Saman_ce4you (1451)|9.5.2007 14:16
Takova poznamka je na miste. Kdyz mas tolik napilno, ze nemas cas ani prohledat net, nebo alespon tohle forum, tak co se ted staras o koupi prislusenstvi?

Duplicitni otazky akorat delaj neporadek. Vzdycky se najde nekdo, kdo se vymlouva na cas..

Taky jsem studoval a vymlouvat se na uceni je blbost. Kazdej si udela cas na to na co zrovna potrebuje..
Docent (1234)|9.5.2007 14:49
To není nadřazenost, to je spíš takový 1. stupeň naštvání, víš? Protože kvůli jedincům, kteří nemají čas a kladou stále stejné otázky, se ti, co chtějí poradit, probírají naprosto zbytečně tunami toho, co už bylo mnohokrát zodpovězeno...

Až dospějí k 2. stupni, vykašlou se na to a nebude tady nikdo, kdo by poradil ve věcech, které ještě zodpovězeny nebyly.
Luboshek1 (5)|9.5.2007 15:56
Dobra, dobra beru to.
Me jenom mrzi ta arogance(nebo jak docent rika nastvanost). Prece jde bez narazek slusne upozornit na to, ze uz se to treba resilo nebo ze dana skutecnost je takova, i kdyz mi tento dotaz pripada stupidni. A moderatori tady prece od toho jsou, aby te v pripade tve chyby nasmerovali na spravnou cestu. Verim, ze je to uz musi v nekterych pripadech stvat, kdyz po stokrate pisou to same upozorneni, ale to je snad pracovni naplni moderatoru, ne? Je jasne, ze kdyz je tady nekdo neni uplne zbehly muze udelat chybu a moderator je tady od toho aby ho na to upozornil a priste uz se te chyby vyvaruje. Tohle jde i bez zbytecnych emoci a narazek, a pokud to bez emoci nejde, tak podle meho nazoru asi nejsem uplne vhodnym moderatorem.

Trosku jsem se urcite taky vymlouval, casem bych se k dozadovane informaci asi dostal. Ale takove forum jake jsem zalozil jsem tady nenasel, cili k zadne duplicite nedoslo. I kdyz ruku do ohne za to nedam, protoze patrim mezi ty mene zbehle, ale velmi nadsene PPC jedince.:)