Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 78

Téma: Batery pack pro PDA

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No ono údaj 2200mAh je opravdu nicneříkající, záleží totiž také na tom při jakém je to napětí.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Jelikoz to nabiji pres USB, tak kolik asi?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No vzhledem k tomu, že tam má být LiIon akumulátor, tak přichází v úvahu buď jeden článek, tj. 3,6V nebo dvoučlánková baterie, tj. 7,2V.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

A tady tato by nebyla vhodná na nabíjení PDA na miniUSB?
    http://www.1m.cz/detail/6124/univerz...ilni-telefony/
    Nemá s ní někdo zkušenosti? Zaráží mě, že je to jen na jednu AA baterii. To bude nabíjet asi neuvěřitelně pomalu, co?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

TO Abrandecky

To je dobře, že tě to zaráží, neb s touto "nabíječkou" si dobijes baterku pda tak o 20 procent:no:

RE Just Mobile USB Power Pack : Víte někdo prosím jaký je tedy reálný počét nabití PDA, dá to aspoň 2x? Ono totiž to že to má 2200mAh nejde jen tak přepočítat na kapacitu baterie PDA ...

...Potřebuji teď trochu větší výdrž kvuli Geocashi, ale asi radši půjdu do 2500mAh zvětšené baterie pro mé zařízení...ops:

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Nesli
    TO Abrandecky

To je dobře, že tě to zaráží, neb s touto "nabíječkou" si dobijes baterku pda tak o 20 procent:no:
    Tak měl bych s sebou třeba 4 monočlánky AA
    Než novou baterii, tak to bych si raději koupil tu nabíječku od Boxwave

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

Otazkou je zda by takova nabijecna na jeden AA cl. dokazala treba i na tu ctvrtou baterku zarizeni nabit,videl bych to ze nekde ve ctvrtine nabijeni se PDA proste odpoji a odmitne nabijet dal... Potrebujes alespon 4,9V aby ti to chvili, nez o kousek poklesne napeti, nabijelo pred USB..1 AA clanek- 1,5V, cili v tom musi byt jeste neco jako minitransformatorek aby to toho jmenoviteho napeti dosahlo, s tim prepoctem rapidne klesnou i mAh a je to na hrane...

PS No prave, rozhoduju se mezi tim boxikem a dalsi baterii, zas z boxiku bych mohl treba napajen i GPS ci HF, jenze GPS mam ted integrovanou....nevim:?:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Abrandecky
    Než novou baterii, tak to bych si raději koupil tu nabíječku od Boxwave
    Tak to bys udělal chybu... Já tu nabíječku mám, koupil jsem ji kvůli tomu, že chodím s PDAčkem a OZIExplorerem po horách a standardní baterka dlouho nevydržela. Jenže ta nabíječka sice baterku dobije skoro 3x, ale má tu nectnost, že nezačne dobíjet, pokud je PDAčko zapnuté... Takže to znamená PDAčko vypnout, nechat nějakých 15-30 minut dobíjet, zapnout a modlit se, že dobíjení bude pokračovat (což, pokud už jsou články v nabíječce více vybité, obvykle nepokračuje).

Takže jsem pak koupil na eBay baterku 2200 mAh za $14 i s poštovným, a spokojenost - na to moje 6-7 hodin chození to vystačí.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

TO Docent

DIky za radu Neb prave na OZIka a geocash,prirodu to chci
    Ono pravda ze s 2 baterkama, jednou 1100 a pak 2400mAh, to asi ten boxik strci hrave do kapsy, i kdyz muze to byt fajn takova obravdu "zelezna" nouzova zasoba

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Jako zakoupení náhradní baterie mi nepřijde zrovna elegantní řešení. Chtěl bych nějakou záložní nabíjecí baterii, abych mohl nabije případně i mobil. Potřeboval bych tak 10h výdrž při zaplé GPS.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

No, mam mobil, pda a gps v jednom, tj mi to docela elegantni prijde, ale pravda ze mit to jednotlive asi by se mi teze vice zamlouval ten battery pack na USB...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

To já mám taky GSM+PDA+GPS+WIFI. No jo, ale který battery pack by byl dobrý? Zamlouval se mi ten Boxwave, ale Docent mě od toho zrazuje.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

No ja se obavam ze i s jinymi Battery packy to bude dost stejne( Tak nejak to vychazi z toho jak jsou konstruovany a jak pracuje nabijeni PDA(
    Asi zustanu u te extended battery, daj mi k ni i zadni zvetseny kryt

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

To Abrandecky: já tě nezrazuju, na dobíjení je to dobrý, prostě to většinou není schopný začít dobíjet zapnutý PDAčko. Pokud ti nevadí, že ho na 30 minut musíš vypnout, tak je to v pohodě.

Jo, a důrazně varuji před lacinými rychlonabíječkami v použití s běžnými NiMH akumulátory - spolehlivě je po pár nabití odrovnají.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Přemýšlel jste někdo víc nad hračkama jako je tato ? myslíte že bych tim PDA nabil? Nemáte někdo něco podobného?

Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Warring Batery Cover Open!!
    Od psto v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-02-2008, 08:21
  2. hx4700 low batery
    Od sid_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-06-2006, 08:53
  3. BATERY PACK PRO + SE problém