Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 78

Téma: Batery pack pro PDA

Nováček
    Registrace
    May 2007

Pokud si všimneš, tak píšu, že ten odkaz je na NOVOU VERZI nabíječky od Boxwave..ja mám ten starší typ..tady tenhle!

http://pocketpccentral.net/palm/acce...sync_addon.htm

Aby nedošlo k omylu, tak je to ten třetí obrázek od vrchu..a teď mě přesvědč, že jsi opravdu ten čínský bůh srandy

Tenhle typ už boxwave nevyrábí, protože na jejich oficiálních stránkách (ten odkaz v minulém postu), je NOVÁ VERZE..mám to podtrhnout? A vysvětlit možná i významy slov NOVÁ a VERZE? No nic..už jsem si jen chtěl rýpnout
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

No jo, napsal jsi "Ta nabíječka z Polska přesně odpovídá té nabíječce od Boxwave..je úplně stejná, jen tam nemá to logo" a o žádné jiné od Boxwave jsme se nebavili, tak jsem měl za to, že myslíš tu na odkaze .
    Jinak jsem koukal dneska v Electroworldu po nějaké rychlonabíječce na NiMH články, a měli jen GP za 1.590,- a 1.490,- Kč, což se mně zdá docela dost...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

kde som to uz psal
    Pred 2 mesiacmi mali aj podlhovaste, teraz maju iba stvorceky :sarcastic:
    Konektor nech vas nepletie ten sa da odstrihnut

Nováček
    Registrace
    May 2007

Nemáte někdo zkušenosti s nabíječkou Robinson od firmy Prosolar? Prodávají ji za 980,- Kč a připadá mi to jako docela vhodné řešení pro delší cesty mimo civilizaci.

Tady je recenze a v historii googlu jsem vyštrachal i její www.prosolar.net/nabijecky.htm]technické parametry[/URL]. Navíc výrobce udává v ceníku na svých stránkách, že zdarma zhotoví i kabel pro dané zařízení (je to poslední položka v ceníku).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

tak solarni nabijecky vypadaji hodne dobre! ma nekdo nejake zkusenosti?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Tak mně dneska dorazila ta zázračná krabička od Boxwave, nabíjím akumulátory a začínám experimentovat .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Tak dej určitě vědět, jak dopadly experimenty

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

napadlo mne uplně bokem jen taková věc. Mám N35 acer a nerad bych si u něj zlomil ten konektor. co si třeba někde z boku vyvést kablík popřípadě přímo do PDA implantovat Jack na nabíjení??? Ten jejich multikonektro je tak trochu na pytel.. To vše samozřejmě za předpokladu že PDA už je mimo záruku.. Protože třeba u N35 nejde požít kolíbka. baterka je přímo v PDA

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

tak uz mi taky dorazil ten battery adapter od boxwave plus minisync, uvidime kolikrat do dokaze nabit

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

Tak s nabijecima baterkama 1700mAh odmita na 32% nabijet, respektive nabiji tak minutu a pak konec, zkusim to nabit trochu vic z kompu a pak zase adapter

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tak testuji Just Mobile USB Power Pack. Zatim to vypada velice prijemne a funkcne.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Jak dopadl test toho zařízení Just Mobile USB Power Pack. Docela by mě to zajímalo. Kolikrát dokázal nabít, atd.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Pri pouzivani bych rekl, ze to odpovida presne uvadenym parametrum 2200 mAh, nejake presne mereni jsem neprovadel. Jeste k tomu co neni patrne: zarizeni ma z jednoho konce miniUSB slouzici k napajeni tohoto zarizeni a z druhe strany klasicke USB z ktereho senapaji, takze idealni do kapsy je propojka miniUSB - USB a mate vystarano.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Mě by spíše zajímalo, jestli se to z toho dá nabýt jednou, či dvakrát. 2200mah mi moc neříká.. Jestli by se to dalo zjistit... Díky. Docela o tomto zařízení uvažuju, tak proto se tak ptám.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Tak se podivej jakou kapacitu ma tvoje baterka co chces nabit a porovnej. Vic nez zech 2200mAh z toho asi nedostanes, ze...

Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Warring Batery Cover Open!!
    Od psto v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-02-2008, 08:21
  2. hx4700 low batery
    Od sid_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-06-2006, 08:53
  3. BATERY PACK PRO + SE problém