Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

P525 a mikrofon

Hunter_man (213)|7.5.2007 07:46
Zdravim! kamarad ma Asus P525 a prestal mu jit mikrofon, zjistil to tak, ze kdyz telefonoval, tak ho nikdo neslysel, tak jsme zkusili udelat poznamku nahravanim a tez nic:( Nemate s timnekdo zkusenost? Nemohl si nekde neco vypnout, ze tim vypnul i ten mikofon? Predem diky moc za rady, doufam, ze to neni zavada, protoze by pak byl bez mobilu, PDAcka...
aeon101 (213)|7.5.2007 08:03
Mel jsem velice podobny problem, ktery bohuzel vyresil nakonec az servis...mrkni do sekce o P525 kde jsem o tom psal.

Dan
Hunter_man (213)|7.5.2007 08:17
Tak jsem to tam po dlouhem hledani nasel;) Ale psal jsi, ze Ti fungoval zaznam, ale kamosovi ne:? Pak jsem tam uz nenasel, zda neco pomohlo nebo ne, az jsem nasel pochvalu na ASUS servis.
aeon101 (213)|7.5.2007 19:00
Jo to je pravda s tim zaznamem, ten fungoval v pohode a prave proto mi to tehdy neslo do hlavy...nicmene je to vada podobneho razeni, jedinou pomoc co jsem nasel byl nejaky krkolomy navod od jednoho uzivatele na xda.developers jak si sam vymontoval a vycistil mikrofon...no nevim zda bych se do toho pustil.

Domluv se s asusakama v Ostrave a za par dnu bude PDA zpet opravene...pak dej vedet jak si dopadl.

Dan
Hunter_man (213)|7.5.2007 20:36
ok diky ve ST to budeme nejak resit