Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: WIN 98 - USB ovladač

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Potřebuji připojit QTEK 9100 k WIN 98. Nemá tady někdo USB ovladač? Dík! elgner@seznam.cz
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Potřebuješ ActiveSync Poslal jsem ti ho na mejl!

Jinak nej bude asi když si přečteš sekci začináme.

Activesync seženeš na strankach microsoftu, nebo tady na foru v dowenload nebo někde určitě je!

Nováček
    Registrace
    May 2006

Myslim, ze to potrebuje upresnit.

Qtek 9100 alias Vario alias .... bezi s WM5.x (ja vim, nekdo na nem ma i WM6.x ).

A tyto verze OS pro mobilni zarizeni vyzaduji ActiveSync verze 4.x.

A ActiveSync verzi 4.x ma tyto systemove naroky:

Supported Operating Systems: Windows 2000 Service Pack 4; Windows Server 2003 Service Pack 1; Windows Server 2003 Service Pack 1 for Itanium-based Systems; Windows Server 2003, Standard x64 Edition; Windows XP Media Center Edition; Windows XP Professional x64 Edition ; Windows XP Service Pack 1; Windows XP Service Pack 2; Windows XP Tablet PC Edition
    Microsoft® Outlook® XP, Microsoft® Outlook® 2003 or Microsoft Outlook 2007® messaging and collaboration clients required for synchronization to the desktop or portable computer of e-mail, calendar, contacts, tasks, and notes. (Outlook 2007 is recommended)
    Microsoft® Office XP, Microsoft® Office 2003, or Microsoft® Office 2007
    Microsoft® Internet Explorer 6. or later (required)
    Microsoft® Systems Management Server 2.0

Nejak tam nevidim ani pismeno o Windows 98.

P.S. proste to nejde, je to opravdu stara a znama vec, stacilo pohledat.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Toho jsem se bál. Měl jsem totiž MPX200, které jsem synchronizoval s WIN98. Jenže MPXo se odebralo do věčných lovišť a nejde ani nastartovat (oprava nerentabilní). Než našetřím na ASUSe P525, používám provizorně starší NOKII. Zjistil jsem ale, že musím kompletně přeinstalovat počítač a potřebuji, někde zazálohovat kompletní OUTLOOK (cca 600 kontaktů). Rozhodl jsem se to řešit půjčeným QTEKem. Chtěl jsem ho připojit na počítač a sesynchronizovat s QTEKem. Jak čtu, tak to nepůjde ( Budu muset OUTLOOK exportovat do souboru a zazálohovat. Jinak dík za info.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

No moment, pokud máš na Variu naistalovaný prográmek WM5torage, tak stačí připojit a je to. Pokud by na W98 byl problém s ovladači, tak kdyžtak napiš, někde jsem viděl zajímavou věc - na W98 se nahrál ten samý ovladač pro USB, co je v XPčkách. Ovšem touto metodou by jsi nemohl telefon spravovat, pouze nahrávat soubory.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Já hlavně potřebuji, aby se mi sesynchronizoval OUTLOOK v počítači s telefonem. Vzhledem k tomu, že je telefon prázdný, tak prakticky přehrál komplet OUTLOOK z počítače do telefonu. Tou tvojí metodou s pomocí driveru z XPéček to jde? Znáš jeho název?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Pokud Ti jde jen o přeinstalování Win a zazálohování Outlooku, najdi si soubor outlook.pst a ten si třeba vysmahni na CD nebo pokud máš v PC dva disky tak si ho hoď na D. po přeinstalaci si to hoď zpět a budeš tam mít nejen kontakty ale i emaily a vše ostatní.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Bohužel, jak jsem již psal - puze přenést soubory. A ani netuším, jak by z PC šli přenést e-maily na MDA.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Zdravím pokusím se oprášit toto téma...dá se nějak připojit na net s Win98 /na HTC sou WM5,activesync 4.2 vyžaduje vyšší operační systém/Pokud spustím aplikaci internetsharing, tak se W98 začnou pídit po ovladači...existuje nějaký?Díky

Podobná témata

1. HP 214 - ovladač pro kartu CF
    Od MID_ce4you v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 11-08-2009, 20:44
  2. IrDA ovladač
    Od Sedlon v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 08-09-2005, 08:16
  3. Ovládač TEL
    Od fury_only_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC