Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WIN 98 - USB ovladač

Elgner (14)|6.5.2007 20:00
Potřebuji připojit QTEK 9100 k WIN 98. Nemá tady někdo USB ovladač? Dík! elgner@seznam.cz
kapu_ce4you (268)|7.5.2007 07:05
Potřebuješ ActiveSync Poslal jsem ti ho na mejl!

Jinak nej bude asi když si přečteš sekci začináme. ;)




Activesync seženeš na strankach microsoftu, nebo tady na foru v dowenload nebo někde určitě je!
Surgical (2364)|7.5.2007 12:03
Myslim, ze to potrebuje upresnit.

Qtek 9100 alias Vario alias .... bezi s WM5.x (ja vim, nekdo na nem ma i WM6.x :) ).

A tyto verze OS pro mobilni zarizeni vyzaduji ActiveSync verze 4.x.

A ActiveSync verzi 4.x ma tyto systemove naroky:

Supported Operating Systems: Windows 2000 Service Pack 4; Windows Server 2003 Service Pack 1; Windows Server 2003 Service Pack 1 for Itanium-based Systems; Windows Server 2003, Standard x64 Edition; Windows XP Media Center Edition; Windows XP Professional x64 Edition ; Windows XP Service Pack 1; Windows XP Service Pack 2; Windows XP Tablet PC Edition
Microsoft® Outlook® XP, Microsoft® Outlook® 2003 or Microsoft Outlook 2007® messaging and collaboration clients required for synchronization to the desktop or portable computer of e-mail, calendar, contacts, tasks, and notes. (Outlook 2007 is recommended)
Microsoft® Office XP, Microsoft® Office 2003, or Microsoft® Office 2007
Microsoft® Internet Explorer 6. or later (required)
Microsoft® Systems Management Server 2.0

Nejak tam nevidim ani pismeno o Windows 98.

P.S. proste to nejde, je to opravdu stara a znama vec, stacilo pohledat.
Elgner (14)|7.5.2007 18:34
Toho jsem se bál. Měl jsem totiž MPX200, které jsem synchronizoval s WIN98. Jenže MPXo se odebralo do věčných lovišť a nejde ani nastartovat (oprava nerentabilní). Než našetřím na ASUSe P525, používám provizorně starší NOKII. Zjistil jsem ale, že musím kompletně přeinstalovat počítač a potřebuji, někde zazálohovat kompletní OUTLOOK (cca 600 kontaktů). Rozhodl jsem se to řešit půjčeným QTEKem. Chtěl jsem ho připojit na počítač a sesynchronizovat s QTEKem. Jak čtu, tak to nepůjde :(( Budu muset OUTLOOK exportovat do souboru a zazálohovat. Jinak dík za info.
haky89 (18)|7.5.2007 19:15
No moment, pokud máš na Variu naistalovaný prográmek WM5torage, tak stačí připojit a je to. Pokud by na W98 byl problém s ovladači, tak kdyžtak napiš, někde jsem viděl zajímavou věc - na W98 se nahrál ten samý ovladač pro USB, co je v XPčkách. Ovšem touto metodou by jsi nemohl telefon spravovat, pouze nahrávat soubory.
Elgner (14)|7.5.2007 22:09
Já hlavně potřebuji, aby se mi sesynchronizoval OUTLOOK v počítači s telefonem. Vzhledem k tomu, že je telefon prázdný, tak prakticky přehrál komplet OUTLOOK z počítače do telefonu. Tou tvojí metodou s pomocí driveru z XPéček to jde? Znáš jeho název?
daww (687)|7.5.2007 23:57
Pokud Ti jde jen o přeinstalování Win a zazálohování Outlooku, najdi si soubor outlook.pst a ten si třeba vysmahni na CD nebo pokud máš v PC dva disky tak si ho hoď na D. po přeinstalaci si to hoď zpět a budeš tam mít nejen kontakty ale i emaily a vše ostatní.
haky89 (18)|8.5.2007 00:15
Bohužel, jak jsem již psal - puze přenést soubory. A ani netuším, jak by z PC šli přenést e-maily na MDA.
sikula05 (272)|24.7.2008 15:58
Zdravím pokusím se oprášit toto téma...dá se nějak připojit na net s Win98 /na HTC sou WM5,activesync 4.2 vyžaduje vyšší operační systém/Pokud spustím aplikaci internetsharing, tak se W98 začnou pídit po ovladači...existuje nějaký?Díky