Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

miniSD 2GB a problem v notebooku

DrU2 (48)|6.5.2007 12:57
Mam notebook Asus řadu A3 s čtečkou karet Ricoh RL5C476 CardBus (SD/MMC). Koupil jsem kartu Kingston 2GB.V mem PDA mi jde ,ale v notebooku na ni nelze kouknout,formatovat proste nic.Jen to zjisti, že sem něco připojil a pak už nic nejde a když se na ni chci přepnout, píše I:\ není přístupný Zařízení nezná tento příkaz. Když dam vlastnosti,tak systém souborů je RAW. Co s tím? Sformátovat v PDA?
Albedo_ce4you (9)|18.7.2007 23:04
Mám podobný problém, koupil jsem SanDisk miniSD 2GB s redukcí na SD. MDA II mi ho bez problémů najde a zformátuje, ale ve čtečce (zkoušel jsem 4 různé) mi XP vyhlásí "nedostupné", a ve VISTA Home Premium mi najde 1933,33MB prostor bez oddílů, ale při pokusu o vytvoření svazku mi to vyhodí chybu, nebo se to kousne....neví někdo co s tím? Reklamovat kartu? Dík za rady
vitek_ce4you (40)|20.7.2007 14:23
Kdysi jsem resil podobny problem, ale s interni cteckou. Mam notebook Acer Aspire a v nem ctecku myslim 4in1. Ovladace, ktere k tomu dodava Acer zvladaji karty s kapacitou max 512MB. Pokud mam nekdo stejny problem, tak si muze stahnout nove ovladace z tohoto odkazu: http://rapidshare.com/files/24426518/ctecka.zip.html