Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zmizelo celé nastaveni

SiLHUZz (3)|6.5.2007 12:44
Dobrý den ,
vlastním HTC TyTN , mam ho asi 4 dny a ruzně si zkouším jeho funkce a nastavení . Podle jednoho navodu jsem se snažil nastavit připojeni k internetu , navod byl anglicky a tak sem si pro lepší srozumitelnost přepl i svuj PPC do angličtiny ale přes aplikaci InterWrite Pro tím že jsem vypl lokalizaci . Po resetu sem měl divnou položku start , zařízení jsem vypl a zapl a ted když najedu na položku nastavení tak vní nic nemam . vše zmizelo . Programy mi funguji dokonce i hra jako např Worms jede .. jen prostě nemužu totalně nic nastavit . Nevím co stím PPC mam poprve , děkuju za pomoc
PhSnake (872)|6.5.2007 12:59
skus vo Windows\Start Menu spravit folder "Settings" ak tam nie je(nic v nom nema byt) pripadne "Nastaveni"
SiLHUZz (3)|6.5.2007 14:32
No složku nastavení tam mám a nic vní není ... nějaky další tip ? :(
daww (687)|6.5.2007 14:56
to je v pořádku že tamnic není. zkus start -> nastavení
musashi (111)|6.5.2007 15:26
Netusite nekdo, jak downgradovat SPL? Uz nad tim sedim cele dopoledne a stale nic. V TyTNovi porad tvrdosijne trci 2.10 OliPro ... :(
PhSnake (872)|6.5.2007 15:31
tak skus spravit slozku "Settings"
SiLHUZz (3)|6.5.2007 17:04
jo super hoši už to de diky moc ste mi pomohli , akorat furt nevim jak nastavit zpet češtinu :X sem lamka
turboleon (48)|6.5.2007 18:59
[QUOTE="SiLHUZz"]jo super hoši už to de diky moc ste mi pomohli , akorat furt nevim jak nastavit zpet češtinu :X sem lamka [/QUOTE]
Udělej znovu HR a češtinu tam potvrď. zeptá se to samo.