Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 94

Téma: Mobile Navigator 6 pro PNA Evolve X261

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Už nic. Díky Ustasovi je to jednodušší než jsem si kdy pomyslel.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jak se to vezme. Samozřejmě, ano, ale vše je dočasné. Kdykoli se budeš chtít vrátit k původní verzi tak ho stačí restartovat dole na přístroji je dírka reset a tam strčíš pero a Evolve se zrestartuje do původního nastavení , tak jak když si ho koupil. Vše se totiž ukládá do RAM. Jak to menu může vypadat záleží na tobě, ale kvalitní menu dá hodně práce. Viz. odkaz na ty Ruské stránky. Já zvolil klasickou plochu s ikonkama.
    Systém v Evolve je neůplný. Chybí některé důležité knihovny a to má za následek nefunkčnost mnoha věcí. Nejhorší je, že nejde rotovat obrazovka.
    A pogramy co by to mohly řešit na Evolve nefungují správně. Teoreticky by to však šlo. Už se mi tam nějaký program, kde to vypadalo nadějně podařilo spustit bohužel to nebylo v pořádku.
    Jinak tam funguje např. upravená Mozilla Minimo - je možné se připojit na internet a prohlížet stránky. Dále ChessGenius , ale opět absence rotace i když hrát se to dá nevidíte posledního půl řádku šachovnice a novou hru můžete začít pouze smazáním staré , protože se nedostanete do nastavení na spodní liště. Pěkný prográmek je Z2 Remote2PC. Prostřednictvím tohoto programu se lze na dálku připojit k vašemu PC.
    Na PDA tak máte plochu vašeho PC a můžete na dálku pracovat.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Jen mě štve, že je tak málo programů, nebo je neumím najít. No co, pořád je to hlavně navigace a s Mio, Navigonem a TomTomem je za tu cenu jednička.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od Evolvak
    Na amater nejsem, jestli myslíš tohle, tak pár počítačů jsem už dal dohromady, ale zajímalé by mě to proto, že když chci dostat POIWarner do Navigonu přes ActivSync, tak mi to píše, že je to chráněno proti zápisu.
    Aktualni verze PoiWarner 3 na Evolve bezi, ale neuzavira se spravne a pak Evolve chce Hard Reset. Navic, moc se zpomaluje nabihani MN6. Proto bych jeho pouziti momentalne nedoporucoval, aspon do uvolneni nove verze.
    Citace Původně odesláno od Evolvak
    Prosím, nevíš kde se dají najít programy pro tento OS?
    Takovy jediny zdroj asi neexistuje. Taky bych rekl, ze instalace software do Evolve a podobneho PNA je na nic, protoze vsechny zmeny zmizi po Hard Reset. Inspiroval jsem se spanelskymi, francouzskymi, nemeckymi a ruskymi webovymi strankami a podarilo se mi vytvorit tri typy balicku software pro Evolve. Prvni balicek je v podstate jenom shell a je urcen pro spravne spousteni urciteho seznamu software. Zatim co dva dalsi jsou spis klice na otevreni Windows CE a to bez ztraty zaruky:-) Rozdil mezi nimi je v tom, ze jeden z nich obsahuje jenom freeware a druhy k tomu jeste shareware programy. Hlavni vec na tom je, ze ty balicky nejsou na Hard Reset zavisle. Navod na to pripravuji, takze se muzete tesit, ale momentalne jsem hrozne zatizen a nemam na to dost casu, proto dekuji za trpelivost a pochopeni. :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Ustas
    Takovy jediny zdroj asi neexistuje.
    Našel jsem slušný programový balík upravený pro PNA.
    Je to sice určeno pro Navman ICN530 , ale v pohodě většina toho balíku programů cca 60MB chodí i na Evolve a stačí to nakopírovat pouze na SD kartu. Po resetu jsou programy zase funkční.

Citace Původně odesláno od Ustas
    Taky bych rekl, ze instalace software do Evolve a podobneho PNA je na nic, protoze vsechny zmeny zmizi po Hard Reset. Inspiroval jsem se spanelskymi, francouzskymi, nemeckymi a ruskymi webovymi strankami a podarilo se mi vytvorit tri typy balicku software pro Evolve. Prvni balicek je v podstate jenom shell a je urcen pro spravne spousteni urciteho seznamu software. Zatim co dva dalsi jsou spis klice na otevreni Windows CE a to bez ztraty zaruky:-)
    S programy je to většinou v pohodě pokud mohou být uloženy pouze na SD kartě. Problém je s informacemi v registrech. To by šlo , ale taky ošetřit zálohou registrů. Takže skript , který nainstaluje vše sám by nebyl problém.

Mám nějaké programy na rotování obrazovky pro WM2003. Nejhorší však je, že buď nejdou nainstalovat nebo vyžadují jiný ovladač displaye.
    Když se to rotuje o 90° tak to zůstane 240x240 takže zatím nic nemám a většina programů bez rotace obrazovky stejně nebude OK.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Neviem, ci teraz este niekoho najdem na tomto fore, skoda ze diskusia ku x261 skoncila 19.8. chcel som sa dozvediet este nieco nove ohladom spustania inych aplikacii na Evolve

Nováček
    Registrace
    May 2007

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Krásná práce.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Perfektní, ještě jsem do operačního systému nahrál ScummVM a teď mohu na Evolve spustit i starší hry od Lucasů např: Indiana Jones, Full Throttle atd...
    Díky

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

malá video-ukázka: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/35662/evolve.avi_11.18MB.html

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

je to super, dikes, najprv som bol v soku ze nic nejde, ale jasne ze treba citat do konca, po rekalibracii ide vsetko perfektne, trocha zmien by neuskodilo, ale ozvem sa sukromne. Dakujem velmi pekne:yes:

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

MarBess, ukazka je krasna

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

vlastamecar@seznam.cz
    PROSIM,MOHL BY MI NEKDO PORADIT JAK DOSTAT A ZPROVOZNIT V EVOLVE NAVIGATORA A KDE SEHNAT PROGRAM A MAPY. JSEM ZACATECNIK: KOUPIL JI STARSI S MIOMAP.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

vlastamecar@seznam.cz PROSIM O POMOC. VLOZIL JSEM NA KARTU NAVIGO MOBILE NAVIGATOR 6 S MAPOU A UPRAVIL DLE NAVODU. NABEHNE ALE NEUMY SE SPOJIT SE SATELITY. MEMUZE SE PORAD PRIPOJIT. CO STIM?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

vlastamecar@seznam.cz PROSIM, DA SE NEJAK ZISKAT TOMTOM MAPY cline.dat. OPERATOR MY P2P SITE BLOKUJE.

Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Igo 8 - Evolve x261 - jde to a jak?
    Od miras.cz_ce4you v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-07-2010, 00:37
  2. evolve x261
    Od maca1111 v sekci Navigon
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-12-2007, 15:00
  3. miomap v3 do Evolve x261
    Od tommass v sekci Ostatní raritní navigace