Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejlevnější staré PDA pro navigaci ?

Bakouš (18)|4.5.2007 22:16
Zdravím Vás. Koupil jsem GPS modul v bazaru, mám TomToma, mám mapy. A teď sháním PDA na kterém to pojede. Chci, vyloženě chci co nejstarší kus na kterém pojede jen navigace, nic jiného. Žádné GSM, foťáky, super procesory, VGA, WIFI a tak. "JEN" BT, slot na kartu a barevný displej. Klidně několik let starý typ, jen aby to utáhlo TT. Samo, že to budu kupovat z bazaru, či druhé ruky. Značku žádnou neblažím jsem v tomto směru zero. Děkuji za typy všem.
ales.b (21)|4.5.2007 23:05
koukni se do mobilpohotovosti(brne) neco jsem tam videl nejakej loox za 3000kc maj toho tam povic i se zarukou;)
Bakouš (18)|4.5.2007 23:15
JOJO, nějak jim ale nefungují stránky. Ale teď koukám na inzerát tady na Bazaru:
Prodat :: MDA II s wm2005
Přidán :: pátek, 4. květen 2007, 12:36
Autor :: tompre :: ----------
Adresa :: , CZ - Středočeský kraj
Cena :: 3000 :: Pouze osobní předání
Jedna se o komplet baleni se vsim prislusenstvim.

To by mi asi též pro navigaci vyhovovalo, no ne? Utáhne to TomTom? A umí to i GSM.
ales.b (21)|4.5.2007 23:27
no na strankach to ani nemaji ale co jsem videl tak tam maji tech PDA strasne moc loox mdacka II,3 qteky atd...no na vyber z dosti...chce to osobni navstevu;) :D
Stanislav Koneš (19)|5.5.2007 08:34
Z vlastní zkušenosti - používal jsem Compaq iPAQ 3870 spolu s CF jacketem a CF GPS Navilock 216, TomTom 6 - v pohodě. Pokud ale bys chtěl používat BT GPS, tak BT na téhle cihle po upgrade na PPC2003 začlo blbnout a stalo se tak nepoužitelné. S PPC2002 jsem to bohužel nezkoušel, anžto nemám BT GPS. Takže pozor a bacha.