Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 21 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 306

Téma: Tipy a triky pro HTC S710 Vox

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

1. Zkoušel jste někdo na Voxe nainstalovat Pocket Translator?

2. dá se Vox synchronizovat s nějakým jiným softem než jen s Outlookem?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

matrad: Evidentne o platforme smartphone nic nevis, tak tu nevar z vody..

To cemu vsichni rikaji "odemknuti" je prepnuti OS z "2-tier" do "1-tier" modu. 1-tier mod pouziva by default platforma PocketPC. Strucne receno, ve "1-tier" modu kazda aplikace co bezi je povazovana za "trusted", tedy duveryhodnou a bezi v tzv. privilegovanem modu, kdy ma dovoleno temer vse. To jak se dana aplikace stane trusted zavisi na dalsi konfiguraci security vrtvy. Bud tim, ze jsou vsechny aplikace by default trusted nebo se system zepta uzivatele, nebo je aplikace podepsana trusted certifikatem.
    Konfigurace security se meni ve vsude zminovanych klicech v registru HKLM\Security\Policies

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Saman presne toto som mal na mysli len som to nevedel takto popisat

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

a jak je to s přetaktováním? používáte?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

No ja som na Dashi taktoval ( ma ten isty procesor ), ale potupom casu som sa na to vykaslal, ale ide to normalne bud cez tornado control alebo omap clock

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Táááák a lumpík je šťastným majitelem úúúplně nového Voxíka a hned má pro vás jeden tip:

Pokud budete instalovat Skype, tak použijte verzi určenou pro S620. Já jsem nejdříve marně zkoušel verzi pro HTC P4350 a HTC TyTN.

takže přímý link na cab je tady

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

Dalsi sikovna vec je vyhledavani ve zpravach, zjistil jsem to z jedne videorecenze na youtube.com , pracuje stejne jako vyhledavani v kontaktech, ale umi krome odesilatele prohledavat i telo zprav.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Ja som si to iste vsimol az po par mesiacoch na S620
    Ma vox t9 aj na vonkajsej aj na velkej klavesnici? Ako sa pise na tej vonkajsej?

Nováček
    Registrace
    May 2007

Ano, T9 má na obou. Na QWERTY je T9 naprosto super. Tím, že mačkáš přesně ta písmenka, která potřebuješ, tak se snad nikdy nesplete a háčky a čárky doplní skvěle. Na vnější klávesnici se mi píše taky dobře, i když musím říct, že i při psaní kratšího textu si dám tu práci a QWERTY otevřu ) .

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

tak přece jen se na něco zeptám: na čtení knih jsem zkoušel tady doporučovaný Mobipocket Reader a mam problémy s diakritikou už jste to někdo řešil a vyřešil?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Voxe nemam, ale Mobipocket chce dle mych zkusenosti doinstalovat cesky fonty, normalne se vzal soubor s fontem a vlozil se do adresare windows\fonts a pak se v nastaveni mobipocketu ten font vybral.
    jeden dotaz: jak dlouho trva soft reset? jako na variu nekolik minut?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

lump, nevím, ale já problém s diakritikou nemám. Knihy jsem převedl z Wordu přes Mobipocket Reader v PC a je to v pořádku. Nemusím instalovat žádná písma, pokud to ale někdo udělal s bůhví jakým fontem, nemusí se Ti podařit diakritika nikdy. Ale můžeš to zkusit, na www.sybol.eu jsou fonty i návod co s nimi.

Jeenik, na vox se soft reset nedělá, tady se telefon vypíná a zapíná a chvilku to samozřejmě trvá než se rozběhne, ale je to opravdu chvilinka a nikdy mě nenapadlo to měřit a navíc jsem jej vypínal snad jednou. WM 6 jsou velice stabilní.

Nováček
    Registrace
    Sep 2002

Dobrý den, používá ve zprávách T9 s diakritikou nebo hacky carky pred odesláním ořeže?

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Zdravím všechny, mám pár otázek týkajících se HTC VOX.

1. Lze na QWERTY klávesnici zadávat znaky s diakritikou jinak než přes XT9??? Něco na způsob HTC Wizard nebo HTC TyTN přes funkční tlačítko + space ......

2. Nepřišel někdo na to jak, třeba přes registry, měnit intenzitu podsvícení displeje????

A potom mám ještě poznatek. Pokud korektně neukončím TomTom, ale shodím ho např. pomocí Task Manageru, dojde k tomu, že zůstane stále podsvícený displej a nejde to vypnout. Řešení jsem nalezl na jedné internetové diskuzi, v registrech pod položkou \HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Power je klíč se jménem Display a tam stačí číslo, které tam je změnit na hodnotu označující dobu, po které se má podsvícení displeje vypnout . Potom už jen soft-reset a je hotovo. Displej zhasíná tak jak má.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Podsvietenie by sa malo dat regulovat pomocou aplikacie Tornado power control, sice to ide len v dvoch krokoch ale zmeni podsvietenie na cca 50% co postacuje a setri baterku

Strana 2 z 21 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 18:27
  2. MDA II s WM5 - novinky, tipy, triky, FAQ
    Od Kato_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 348
    Poslední příspěvek: 25-11-2007, 14:37
  3. Tipy a triky
    Od samsanek_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-06-2005, 09:50
  4. Tipy a triky
    Od hop_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-04-2002, 17:45