Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 46

Téma: Nová ROM 434

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Ten adware byl dementován, byla to kachna. Tu ROM získal administrátor fóra přímo z Etenu, takže je oficiální. Já jsem upgrade už udělal a problémy při flashování nebyly žádné. Jestli Eten bude dělat ještě nějaké změny, těžko říct. Možné to je. Když si vzpomenu na ROM 351 a o týden později vydanou 354, tak bych se tomu nedivil. Informace tohoto rázu ale nejsou.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No, mobilnauti pisou ze snad by to mela byt posledni vydana pred WM6, tak uvidime, kdy se dockame.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2007

tak jsem to prubnul a flashnul jsem. Zatím snad funguje všechno a nějaké rozdíli jsem zatm nepozoroval. Opět jim nefunguje korektně GPRS wizard pro O2 :-) Hlavně že už vydali patch, ale nejsou ho schopni implementovat do základu :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Ví již někdo jaký jsou změny v nové ROMce...? A jak šlape lokalizace?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Lokalizace k ní asi ještě není přizpůsopbená. Zdá se mi, že zmizelo to poblikávání ikon na Today screen a zrychlil se systém. Základní vlastností nové ROM by pak měla být oprava Activesync přes bluetooth a patch k SD card slotu, který opravuje situaci, že by to nechtělo kartu načítat. Víc se zatím nikde nepíše, ale je možné, že změn a oprav je víc. Pokud má někdo další zkušennosti, tak sem s mimi. )

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Cau lidicky. Vcera se mi stalo (mam stale 354) ze se mi po ulozeni fotky na kartu a nasledneho prohlednuti fota karta zmizela a X500ka ji uz nenasla (2GB SANdisk). Data z ni sem dostal, ale napr adresar s fotkama a este jeden se ve windows tvaril ze ma 16 a 32 GB!! Ve windows myslim pres ctecku na XP Pro. Na kartu neslo zapisovat (ten minisuplik na SD prevodniku sem zamklej nemel) a ani ji neslo naformatovat. teda slo, ale az dneska na jine ctecce. Karta nyni o5 funguje normalne, zapis, cteni proste vse OK. Je toto ta situace kterou odsranuje:
    ii) SD card slot patch- fixes occassions when microSD cannot be read.
    nebo bych mohl mit jiny problem?
    Diky za rady.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Ano, přesně tenhle tvůj problém by to mělo odstranit :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Diky, presne k takovou odpoved jsem "(ne) chtel" slyset. Lepsi by byla bez toho "by mel" . Doma to teda prubnu. Diky za bleskurychlou odpoved - uz sem byl skoro nastartovanej jet reklamovat kartu...

Nováček
    Registrace
    May 2007

Witam
    Nich ktoś powie czy zmieniono w nowym romie problem wyświetlania stanu naładowania baterii, u mnie wyświetla non-stop 100% jest to troche irytujące.Ewentualnie inne zmiany oprócz tych wymienionych na stonce downloadu
    dzięki

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od leezus
    Witam
    Nich ktoś powie czy zmieniono w nowym romie problem wyświetlania stanu naładowania baterii, u mnie wyświetla non-stop 100% jest to troche irytujące.Ewentualnie inne zmiany oprócz tych wymienionych na stonce downloadu
    dzięki
    :sarcastic: Je tu někde tlumočníííííííík???

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od leezus
    Witam
    dzięki
    Překlad :-)

Zdravím,
    poraďte s problémem v nové ROM ohledně stavu nabíjení baterie. Ukazuje mi to nonstop 100% což mi vadí. Eventuálně bych uvítal i zjištění jiných změn než jsou uvedeny na stránce s downloadem.

Volně přeloženo

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Zřejmě si z Ostravy, jinde tenhle jazyk se samým dvojitým "w" nikdo moc neumí ) . Ať zkusí odinstalovat battery meter a nainstalovat znovu. Taky by mohl zkusit Spb plus, nebo Shell, jestli zdejší plug-in na měření kapacity baterie nebude lepší. Jinak těžko říct, vím, že tenhle problém už občas někdo řešil na jiných fórech, ale přesná rada tam nebyla. Ať se tím ale vlastně netrápí. Podle poslední neověřené informace by hodně brzy měla být další ROM s WM6 Jinak ty další změny, které jsem postřehl, je stop poblikávání ikon na today screen a možná i rychlost, ale to je můj subjektivní názor.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Dzięki za odpowiedź, chyba poczekam na WM6 a najpierw spróbuje zainstalować na nowo batery meter. Sorry za te "w" u vas też dużo liter nad którymi sie zatrzymuje.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2007

to Panot: nene jsem z Liberecka což je taky u Polských hranic ale vycházím z toho, že všichni jsme Slované:yes:

Nováček
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od Furbo
    to Panot: nene jsem z Liberecka což je taky u Polských hranic ale vycházím z toho, že všichni jsme Slované:yes:
    i wszyscy mamy X500

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nova rom
    Od Wakku v sekci Touch HD
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-06-2010, 08:22
  2. Nova ROM 352 - GER
    Od Sirus v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-02-2007, 15:48