Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

XDA Orbit, problém s Micro SD

Fuzo_ce4you (24)|3.5.2007 08:44
Jsem poměrně novým vlastníkem XDA ORBIT a během 14-ti dnů mi už dvakrát tento přístroj provedl nepěknou věc. Názvy souborů a adresářů na kartě se změní na hieroglify a samozřejmě jsou v .... :dead:
Pod XP dokonce některé soubory nejdou ani smazat ani přejmenovat :-( a musí se karta naformátovat....
Je to chyba karty, nebo XDA???? Nemáte někdo s tím nějakou zkušenost? Děkuji
Fuzo


Karta dodávána v základu 256 ,ukládám pouze fotky a přílohy emalů, a nějakou utilitu GPS - VisualGPSCE

Georgee (5)|3.5.2007 17:00
Tahle nepekna vec se bohuzel stava. Je to problem Artemise (orbita). Reseni pokdud vim zatim neni, ale cetl jsem ze se na nem pracuje... Mne se to tedy zatim nestalo.
LukeH (26)|4.5.2007 06:38
Me se to u Artemise taky nestalo, akorat po nektere instalaci me domitne cist kartu. Na to pomuze SR bez karty a pak uz bezi normalne.
Fuzo_ce4you (24)|4.5.2007 11:58
No a mám s tím ještě jeden problém, jeden vadný bod, na tmavém pozadí viditelně svítící modrý puntík. Je to důvod k reklamaci ? Docela mě to tam s....

Až na tey dvě chybičky je to stejně první zařízení, které splňuje všechny moje požadavky.
PhSnake (872)|5.5.2007 05:44
ten bodik myslim je dovod na reklamaciu.
problem s kartou ma asi kazdy artemis, na xda--developers najdes link myslim ze som ho postoval aj tu na taky maly rezid.prog, kt. kontroluje niektore directory na SD karte a ked sa skur.ia ponukne ti to soft rst. myslim ze je aj na xda-orbit.com(alebo .co.uk nepamatam presne)
PhSnake (872)|5.5.2007 11:45
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=38395&d=1178290318
je to z greckej stranky htc alebo o2, mal by to byt off.patch
dani74 (0)|13.5.2007 01:10
Tady je take ten patch : http://www.benrichards.co.uk/xda-orbit/Downloads/ArtemisSDEnhancement.CAB

A kecani o tom : SD Card Corruption Solved
There has been a file posted over on XDA-Devs claiming to be from a Greek HTC website which apparently fixes the problem with the SD card on the HTC P3300 (Orbit).
There are reports that this file is working and has in fact solved the problem. I have installed this file onto my orbit in the hope that it will fix the problem that we are all experiancing.

I have attached the file to this post. If you want to try it then do so but at your own risk. XDA-Orbit.com holds no responsibility over this program.

Instructions:
Copy the .cab file over to your device via activesync.
Run the .cab file from file explorer on your device.
Install to the device
Once the file has installed you will be asked to soft reset your orbit