Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s Modrozubem

Pavel Koza (4761)|15.1.2002 08:17
Dost casto se mi pri zapnuti BT stane, ze chvilku blika a pak napise, ze nemohl inicializovat nejakej stack ci co. Staci reset a je to OK, ale deje se to temer porad... Jsem jen ja ten stastny, nebo je to "vlastnost"?
Paullus_ce4you (400)|15.1.2002 09:53
Domnívám se, že jev, který popisujete, je vlastnost systému BT. Když například spojuji dvě BT zařízení pomocí File Transferu, někdy se mi stane, že místo zadaného jména volaného zařízení se objeví označení „Fetching name“. Pokud File Transfer spustím znovu, obě zařízení se zpravidla (ne však vždy) najdou. Podle mého názoru se jedná o poměrně nespolehlivý systém, umocněný navíc poměrně nízkou rychlostí přenosu a tak lze důvodně pochybovat o jeho perspektivnosti. Navíc, jak jsem již v této diskusní sekci psal, zatím není vyřešeno používání BT při synchronizaci desktopu s PDA pomocí MS ActiveSync.
Pavel Koza (4761)|15.1.2002 09:58
Ale ja se k nicemu nepripojuji, tohle mi spis prijde jako nejaky bug v implementaci BT na iPaqu. Proste jsem trebas pripojenej k Internetu pres T68 a BT. Odpojim se a deaktivuji na obou zarizeni BT. Kdyz ho za pet minut zkusim na iPaqu zapnout, tak to napiste tu chybu a nezapne se.

Co se tyka synchronizace, tak ja nemam protistranu[;)], ale v tom BT manageru je volba ActiveSync. Ta nefunguje?
Paullus_ce4you (400)|15.1.2002 10:13
S komunikací mezi Ipaqem a mobilním telefonem nemám žádné zkušenosti a navíc jsem technický analfabet, takže veškeré mé pokusy zprovoznit BT na PDA jsou cimrmanovskými metodami ohledávání slepých uliček a zkoušek a omylů. Pokud jde o synchronizaci, skutečně volba v BT manažeru existuje, ale zatím nefunguje. Zatím jsem to nejdál dotáhl tam, že mi MS ActivSync na notebooku (Windows ME) lživě hlásí, že se připojuje, ale proces připojení nedokoná. Na desktopu s Windows XP to zkoušet nemůžu, protože fa Anycom, od které mám BT karty, uvolní ovladače pro XP až v únoru.