Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS A716 - problém - nefunguje iGO

vahač.x (67)|2.5.2007 11:35
PROSÍM

Koupil jsem si iGO - nainstaloval na ASUS A716 - a nepodařilo se mi jej rozchodit - vyžadovalo to registraci, která se však u tohoto produktu nedělá. Ani technik prodejce to nedokázal (zkouška jiné SD s iGO, zkouška v jiném typu PDA... vše funkční).

Provozujete někdo tuto kombinaci?
Popř. jaký jiný navigační SW je vhodný pro ASUS A716 - zkušenosti.

Díky za pomoc.
Marek_026 (65)|7.5.2007 14:44
... a co tvůj dotaz položit spíš třeba do sekce Hartware a nebo přímo do jednotlivých značek, protože pokud někdo používá tvoje zařízení s TT tak se nebude číhat do iGO. Víc já osobně ti poradit neumim. :)
vahač.x (67)|20.8.2007 13:36
Upozorňuji lidičky - tato kombinace nefunguje! Volte prosím jinou kombinaci PDA a navigačnígo SW... ušetříte čas (a možná i peníze).
M66 (116)|20.8.2007 19:35
Když jsem měl problém s i-Go, kontaktoval jsem jejich support a vždy obratem odpověděli a poradili. Poradili tak, že to pomohlo :) .

Osobně se ale trochu divím, že ses před koupí i-Go nepodíval třeba na jejich web na kompatibilní PDA, ASUS A716 tam uvedený skutečně nemají. Což neznamená, že by nemusel fungovat.
vahač.x (67)|21.8.2007 07:56
No - tak tedy:
1) před koupí jsem sháněl info jak na jejich webu, tak také např. zde - a tady se dočteš, že s touto kominací není problém (i když není toto PDA v kompatibility listu) - jak správně píšeš - že není PDA uveden na jejich stránkách neznamená, že by nemohl fungiovat

2) po koupi jsem okamžitě (ještě v den nákupu) kontaktoval technika prodejce - tedy další "odborná pomoc"

3) když jsme se s prodejcem dohodli, že to prostě nefunguje - zboží jsem vrátil - a následně kontaktoval výrobce iGO na emailu z jejich webu - dostal jsem odpověď přibližně v duchu ... toto PDA není v kompatibility listu, ale fungovat by to mělo... Tys měl asi štěstí (či běžnější problém), já nejsem přesvědčen o fundovanosti a úplnosti odpovědi od výrobce tohoto navigačního SW...

A po těchto svých zkušenostech jsem jen chtěl někomu dalšímu ušetřit zbytečnou námahu ...
vesos_ce4you (3)|3.10.2008 06:18
Nevím, jak jste to motali, ale mám tuto kombinaci už více než 2 roky a běhá mi bez jakýchkoliv problémů. Na SD je software a v CF slotu má stařičkou GPS Pretec (ještě osmikanál). A co se týče kompatibility, tak tento Aušus funguje všude tam, kde jezdí i Siemens Loox N500 (esli se nepletu :D )