Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Weather

Jerry Salcer (197)|2.5.2007 11:17
Už někdo ví proč od 28.dubna nefunguje synchronizace Pocket Weather? Občas se sice cosi zasynchronizuje, webové kamery fungují pouze při ruční sychronizaci, ale o správné funkčnosti nemůže být řeč. Má někdo nějaké info co se děje a proč to nemaká?
Ivo Pokorný (400)|2.5.2007 11:30
Mohu pouze napsat, ze mi vse funguje jak ma. :cool:
Jerry Salcer (197)|2.5.2007 11:40
To jsem blázen, přestalo to makat a dokonce o tom píší i na foru sbsh, akorát diskutují o jiných lokacích, takže tam nemá cenu klást dotazy. Nejsem sám komu to přestalo synchronizovat. Verze 1.3.6
jeenik_ce4you (375)|2.5.2007 12:03
Měl jsem teď velké problémy s mým MDA Vario, z napřed nepochopitelných důvodů se mi rozjel procesor na 100% výkonu a při tom nebylo možné synchronizovat poštu ani přes GPRS ani přes Wifi. Nakonec jsem zjistil, že problém je (alespoň doufám, už mi to den fachčí jak má) v SBSH pocket weatheru, respektive v nastavené druhé lokaci Churáňov - ukazovalo se tam, že není internet connection, přitom moje první lokace Plzeň se aktualizovala bez problémů, ale celkově aktualizace trvala několik minut, zřejmě čekáním na data z Churáňova. A pak i přesto, že se zobrazilo, že aktualizace je hotová, tak jak už jsem psal procesor běžel na 100%. Vše vyřešil pouze soft reset zařízení, což u MDA Vario je záležitost na několik minut... Když jsem pak churáňov vymazal, tak zatím no problem. Takže problém s PW jsem zaznamenal...
jenik82 (39)|2.5.2007 12:13
takze nejsem sam komu to nejde.. mam nastavene lokace: Pisek, Praha, Ceske Budejovice a posledni tyden se aktualizuje hodne zvlastne..vetsinou to delam tak, ze zapnu wifi, pockam az se spoji a pak dam aktualizovat vse v PW. ikona stahovani zadne blikat, ale nic se nedeje..a to i nekolik minut. vetsinou pomuze vypnout wifi, reset, zapnout wifi a znovu aktualizace..kdyz mam wifi zapnute pres noc tak se samo nezaktualizuje nic :(
oltcit (1098)|2.5.2007 12:29
Tiež som mal problémy s lokáciou Sliač,presne rovnaké príznaky,nakoniec som rezignoval a prešiel na Weatherpanel od Marswave a vysoká spokojnosť:cool:
Ivo Pokorný (400)|2.5.2007 12:47
Tak to fakt nevim kde muze byt problem. Mam verzi 1.3.6, pouzival jen jednu lokaci - Brno. Zkusil bych vymazat cache, pripadne udelat nastaveni znovu.
cyrilsvet (56)|2.5.2007 12:52
Mam stejne problemy. Po resetu se jedna lokace nacte, ale pak jen blika ikona a neco to posila na server (je to videt v network manageru), ale nic se neprijima zpet. Uz jsem zkousel i reinstalaci, ale je to stejne. A jak se zda, problem maji vsude ve svete...
jenik82 (39)|2.5.2007 12:55
me se po tom resetu stahnou vsechny tri lokace...ale to je jednou a pak uz aktualizace zase nefunguji..napadlo me taky vymazat cache nebo ty citace dat, ale jeste jsem nic z toho nezkousel. nemam nastavene ani zadne snimky... prechazet na jiny program vazne nechci, kvuli vybranym lokacim, ale tohle se mi vazne nelibi :(
Docent (1234)|2.5.2007 13:24
Mně to taky nefunguje... Včera odpoledne se to po několika pokusech načetlo, dnes ráno zase nic...
Jerry Salcer (197)|2.5.2007 15:41
Tak jsem vyzkoušel přeinstal i znovu zadání lokací a prd platný. Chyba nebude na našich příjmačích. Akorát se mi nechce přecházet na jiný počasí, tak jen doufám, že to soudruzi u sbsh vyřeší.
jenik82 (39)|2.5.2007 16:03
taky bych nerad neco menil.. v PW mam presne ty lokace, ktery potrebuju, pekne to vypada a az donedavna to perfektne fungovalo..
matrad (267)|2.5.2007 21:36
Taky mi to blbne a zkousel jsem verze 1.3.5 a 1.3.6 taky problem se snimkama atd :((
Ivo Pokorný (400)|2.5.2007 22:03
To jsem snad jedinej, kteremu to stale neblbne... :cool:
Žulda_ce4you (244)|3.5.2007 09:33
Nejste, mě taky všechny 4 lokace aktualizují v pohodě. :yes:
Žulda_ce4you (244)|3.5.2007 09:35
Ale zase se mi sem vkládají příspěvky 2x, a to jsem doopravdy na Odeslat kliknul jen jednou :D
jenik82 (39)|3.5.2007 09:59
me se nechce znovu delat HR.. zhruba od stejny doby jako je problem s PW pozoruji spatnou synchronizaci..bud trva moc dlouho nebo napise chyba synchronizace, ale pda je pripojene..moznost prozkoumat v activesyncu funguje normalne..mate nekdo stejny problem?

mam Loox c550
cyrilsvet (56)|3.5.2007 10:07
Jak to vypada, vcera vecer delali upgrade serveru a zda se, ze to ted beha (uvidime zitra). V kazdem pripade nabehlo vsechno po zastrceni do kolibky samo a docela rychle...Tak snad to vydrzi :yes:
jenik82 (39)|3.5.2007 10:41
to je divny..ja to rano zkousel jako vzdy pres wifi a nic.. a net mi bezel dobre, protoze treba prssreader se aktualizoval normalne a weather tab v spb mobile shellu taky..musim pockat na doma a zkusim to pres kolibku
cyrilsvet (56)|3.5.2007 12:07
to jenik82: Rozjelo se to az po resetu PDA. Predtim se to chovalo stejne. Podle meho ten soft na PDA byl kously temi neuspesnymi pokusy... Po resetu jsem to dal do kolibky a uz to ficelo a za hodinku (mam nastaveno) se provedla dalsi aktualizace v pohode.
jenik82 (39)|3.5.2007 12:18
ja uz to psal vyse, ze mi pomohlo udelat reset, pak znovu zapnout wifi a aktualizovat rucne, ale to funguje jen jednou nebo dvakrat a aktualizace trva treba 10 minut, kdyz jindy byla za par vterin..a stejne tak ten activesync..ted jsem resetnul, dal do kolibky a activesync se pripojil a synchronizoval..predtim jsem taky koukal, ze mam procesor vytizeny na 100%..a to jsem nic nedelal..zrejme se mi tam podelal nejaky proces a ten sebral vykon procesoru a nejspis i zpusobil nefunkcnost activesyncu..neco podobneho psali na sbsh foru a nesjpis to bude mit co do cineni s problemy s PW
matrad (267)|3.5.2007 22:27
Ted jsem to atualizoval a netrvola to ani 5 vterin :yes:
jenik82 (39)|4.5.2007 08:02
dnes rano - zapnu wifi... okamzite naskoci ikona aktualizace PW, behem peti vterin vsechno ok..po nastavenem intervalu samo znovu aktualizace a opet behem peti vterin hotovo a ok.. doufam, ze to bude fungovat vsem a porad :yes:
nasca (33)|14.5.2007 00:05
no mne nefunguje asi 5 dni, vam uz to vsem jede OK?
Docent (1234)|14.5.2007 00:20
Dobrý 3 dny to už zas nefunguje, a to je jeden z četných programů, které jsem poctivě zaplatil :(( . Jak se to říká? Poctivost se nevyplácí :evil: ?
jenik82 (39)|14.5.2007 08:01
me to funguje v pohode..
jenom bych rad nejak zmenil nastaveni lokace pro zjisteni situace nyni.. aby mi to bralo data treba z Prahy (jsem z Pisku) a ne odnekud z Nemecka.. nevite, jak na to?